Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 232
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2645344
15102
419
Books: Travelling, Local History
Epress József, Wodicska György: Sebek. 1956 nyomai Budapest házfalain. Bp., 2006, TIT Kossuth Klub. 176 p. Kiadói kartonált papírkötés. 2649001
15103
419
Dévaványa nagyközség története. Szerk.: Gaál József. Dévaványa, 1978., Dévaványa Nagyközség Tanácsa. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban, kissé foltos lapélekkel és kissé foltos borítóval. 2649228
15104
419
Matti A. Pitkänen: Suomi. Järvien ja metsien maa. Finland in Pictures. Espoo, 1985, Wilin & Göös. Finn, svéd, német és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban 2649244
15105
419
Steve Parish: Wilderness. Steve Parisch with Tony O'Connor, Allan Fox and Pat Slater. Paddington, 1993., Steve Parish Publishing. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. 2535059
15106
419
600
Paul Brunton: India titkai. (A search in secret India.) Ford.: Baktay Ervin. Bp.,én., Rózsavölgyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, laza, sérült fűzéssel 2627281
15107
419
Molnár Gábor-Hegyi Margit: Négy hágó sziklavadonában. Bp.,1970,Szépirodalmi. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban. 2599536
15108
419
Halász Zoltán: Magyarország. Bp., 1980, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, 2617718
15109
419
Bakony, Balaton-felvidék. Szerk.: Mészáros Gyula. Bp., 1983, Sport. 648+32 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói nylon-kötés, 2552704
15110
419
Kiskundorozsma. Szerk.: Kövér Lajos, Tóth Sándor László. Szeged, 1995., Somogyi-Könyvtár. 'Dorozsma nagyközség Csongrád-megyében 1881', térkép-melléklettel, 47x42 cm. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1200 példányban. 2580293
15111
419
A szabadságharc zalai honvédei. 1848-1849. Szerk.: Molnár András. Zalai Gyűjtemény 33. Zalaegerszeg, 1992., Zala Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés. 2552728
15112
419
Berettyóújfalu története. Szerk.: Varga Gyula. Berettyóújfalu, 1981., Berettyóújfalui Városi Tanács. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. 2414681
15113
419
Fejezetek, Pest megye történetéből. Egey Tibor (Szerk.) Bp., 1990, Pest Megyei Levéltár. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft