Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 232

Epress József, Wodicska György: Sebek. 1956 nyomai Budapest házfalain. Bp., 2006, TIT Kossuth Klub. 176 p. Kiadói kartonált papírkötés.
15102.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Dévaványa nagyközség története. Szerk.: Gaál József. Dévaványa, 1978., Dévaványa Nagyközség Tanácsa. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban, kissé foltos lapélekkel és kissé foltos borítóval.
15103.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Matti A. Pitkänen: Suomi. Järvien ja metsien maa. Finland in Pictures. Espoo, 1985, Wilin & Göös. Finn, svéd, német és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban
15104.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Steve Parish: Wilderness. Steve Parisch with Tony OConnor, Allan Fox and Pat Slater. Paddington, 1993., Steve Parish Publishing. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15105.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Paul Brunton: India titkai. (A search in secret India.) Ford.: Baktay Ervin. Bp.,én., Rózsavölgyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, laza, sérült fűzéssel
15106.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,62
1,76
Molnár Gábor-Hegyi Margit: Négy hágó sziklavadonában. Bp.,1970,Szépirodalmi. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
15107.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Halász Zoltán: Magyarország. Bp., 1980, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben,
15108.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Bakony, Balaton-felvidék. Szerk.: Mészáros Gyula. Bp., 1983, Sport. 648+32 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói nylon-kötés,
15109.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Kiskundorozsma. Szerk.: Kövér Lajos, Tóth Sándor László. Szeged, 1995., Somogyi-Könyvtár. Dorozsma nagyközség Csongrád-megyében 1881, térkép-melléklettel, 47x42 cm. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1200 példányban.
15110.

Kiskundorozsma. Szerk.: Kövér Lajos, Tóth Sándor László. Szeged, 1995., Somogyi-Könyvtár. 'Dorozsma nagyközség Csongrád-megyében 1881', térkép-melléklettel, 47x42 cm. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1200 példányban.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
A szabadságharc zalai honvédei. 1848-1849. Szerk.: Molnár András. Zalai Gyűjtemény 33. Zalaegerszeg, 1992., Zala Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés.
15111.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Berettyóújfalu története. Szerk.: Varga Gyula. Berettyóújfalu, 1981., Berettyóújfalui Városi Tanács. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
15112.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15113.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft