Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 232

Keszi Imre: Pest-Buda. Muzsikáló városok. Bp., 1973, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15066.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15067.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Megyer József: Róma. A Város, ahogy én láttam. Madrid, 1963, E. Giménez, 491 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, ajándékozási bejegyzéssel, bélyegzőkkel.
15068.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15069.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Kovács Kiss Gyöngy: A kolozsvári osztóbírói intézmény és a kibocsátott osztálylevelek. Kolozsvár, 2012, Komp-Press
15070.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Holló Szilvia Andrea: Budapest régi térképeken 1686-1896. Bp., 1994, Officina Nova. kiadói műbőr-kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval, jó állapotban.
15071.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Szentpétery Tibor - Vízy László: Atlaszok, hermák, kariatidák és hasonló emberábrázolások Pest-Buda-Óbuda házainak homlokzatán, Bp., 1998, Budapesti Városvédő Egyesület, kiadói papírkötésben
15072.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Rupp Jakab: Buda-Pest és környékének helyrajzi története. Bp., 1987, ÁKV. Kiadói kartonált papírkötés, két térképpel. Reprint.
15073.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15074.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15075.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Tóth Vilmos-Zsigmond János: A Farkasréti temető I-III. köt. Budapesti Negyed XI. évf. 2-3-4. Bp., 2003., Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötések, eredeti fólia csomagolásban
15076.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Griebens Reiseführer útikönyv-sorozat 6 kötete: Wien und Ummgebung, Salzburg und das Salzkammergut, Italien I: Oberitalien und Florenz, Nord-Tirol, Holland, Steiermark (Band 8, 48, 80a, 90, 98, 209). Berlin, 1924-1929, Grieben-Verlag Albert Goldschmidt. Német nyelven. Kihajtható térképekkel. Kiadói egészvászon-kötés/papírkötés, változó állapotban, néhány borító sérült.
15077.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft