L'Italia Monumentale sorozat 5 kötete: Le Chiese di Roma I-II.; S. Marco di Venezia; La Chiesa di S. Maria delle Grazie; Il Castello di Milano. (No. 4., 7., 8., 12., 23.) Firenze, 1916-1925, Fratelli Alinari. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés, néhány kötet kissé foltos borítóval.
Kovács Lajos-Molnár Villő: Jubiláló bányász muzsikusok és zenekarok Dorogon. 1889-2014. Dorog, 2014., Dorogi Német Nemzetiségi Kulturális Egyesület Bányász Zenekara. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés
1934 Nord Norwegen, Vesteraalens Dampskibsselskab norvég hajózási társaság, fekete-fehér fotókkal illusztrált, német nyelvű, utazási prospektusa, kihajtható, kis szakadásokkal.
20 évesek az állami gazdaságok. 1949-1969. A Kőrösi Állami Gazdaság, Gyoma jubileumi kiadványa. Gyoma, 1969, Kőrösi Állami Gazdaság (Kner-ny.), 36 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 1000 példányban.
Zákonyi Ferenc: Hévíz múltja és fejlődése 1820-ig. A szerző által DEDIKÁLT példány. Hévízi Füzetek. 3. Hévíz, 1974.,(Kecskemét, Petőfi-ny.) 79+2 p.+III-XXVIII t. Kiadói papírkötés, javított gerinccel. + Hévíz leporelló, fekete-fehér fotókkal.
Vörös Károly: Budapest legnagyobb adófizetői. 1873-1917. Bp., 1979, Akadémiai Kiadó. 186 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Kelemen Ferenc: A Csanád-Arad-Torontál-Vármegyei Gazdasági Egyesület életének rövid története. A szerző,Kelemen Ferenc (1890-1973) által Eperjessy Kálmán (1893-1976) történész, levéltáros, főiskolai tanár részére DEDIKÁLT példány. Makó, 1937., Makói Könyvnyomda, 19 p. Kiadói papírkötés
1927 Jelentés a Tiszántuli Mezőgazdasági Kamara első ötévi működéséről és a kamara-kerület helyzetéről. A kamara 1927. évi junius 22-iki közgyűlése elé terjeszti: Dr. Rácz Lajos m. kir gazdasági főtanácsos kamarai igazgató. Debrecen, 1927., Tiszántuli Hírlap. Kiadó papírkötés, a gerincen szakadással, foltos, kopott borítóval.
Giancarlo Francione - Juhász Dezső: Magyar kápolna Szicíliában. Bp., 2017, HM Hadtörténeti Intézet és Múzeum, kiadói papírkötésben, magyar és angol nyeven