Magyar orvosi emlékérmek és plakettek

Tételek száma: 62

Bartos Endre (1930-2006) DN Prof Dr Korpássy Béla 1907-1961 egyoldalas, öntött bronz emlékérem (124mm) T:1- apró patina
31128.

Bartos Endre (1930-2006) DN "Prof Dr Korpássy Béla 1907-1961" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (124mm) T:1- apró patina

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,95
55,56
Berán Lajos (1882-1943) 1910. Pusztaszentpéteri Dr. Herczel Manó Egyet. Tanárnak orvosi működése társadalmi elismeréséül - Hálás tisztelői kétoldalas bronz plakett (73x100mm) T:2 kis ph  Hungary 1910. For professor Dr. Manó Herczel in social recognition of his medical work - From his grateful admirers two-sided bronze plaque. Sign.:Lajos Berán (1882-1943) (73x100mm) C:XF small edge error  HP.: 1125.
31129.

Berán Lajos (1882-1943) 1910. "Pusztaszentpéteri Dr. Herczel Manó Egyet. Tanárnak orvosi működése társadalmi elismeréséül - Hálás tisztelői" kétoldalas bronz plakett (73x100mm) T:2 kis ph Hungary 1910. For professor Dr. Manó Herczel in social recognition of his medical work - From his grateful admirers" two-sided bronze plaque. Sign.:Lajos Berán (1882-1943) (73x100mm) C:XF small edge error HP.: 1125.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,18
19,44
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1982. Szentágothai János öntött bronz plakett. JOHANNES SZENTÁGOTHAI MCMLXXXII / PRAESES - ACADEMIAE - SCIENTIARVM - HVNGARICAE - PROFESSOR - ANATOMIAE - AB ANNO - MCMXLVII - ANNO AETATIS - SEPTVAGESIMO (78mm) T:1- CS 597.
31130.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1982. "Szentágothai János" öntött bronz plakett. "JOHANNES SZENTÁGOTHAI MCMLXXXII / PRAESES - ACADEMIAE - SCIENTIARVM - HVNGARICAE - PROFESSOR - ANATOMIAE - AB ANNO - MCMXLVII - ANNO AETATIS - SEPTVAGESIMO" (78mm) T:1- CS 597.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,78
22,22
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1996. HUNGARIAN SOC OF OBS, & GYN 100 YRS kétoldalas bronz plakett (89mm) T:1-
31131.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1996. "HUNGARIAN SOC OF OBS, & GYN 100 YRS" kétoldalas bronz plakett (89mm) T:1-

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,78
22,22
Fritz Mihály (1947-) 1985. PROF DR PHIL KRÁMLI ANDRÁS CAND CHEM / SZEGED 1935 1985 kétoldalas, öntött bronz emlékérem (89mm) T:1- apró patina
31132.

Fritz Mihály (1947-) 1985. "PROF DR PHIL KRÁMLI ANDRÁS CAND CHEM / SZEGED 1935 1985" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (89mm) T:1- apró patina

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,17
33,33
31133.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,17
33,33
Fritz Mihály (1947-) 1985. PROF DR PHIL MAG PHARM VINKLER ELEMÉR D SC /CHEM/ / 1933 1983 SZEGED 1935 1985 kétoldalas, öntött bronz emlékérem (89mm) T:1- kis patina
31134.

Fritz Mihály (1947-) 1985. "PROF DR PHIL MAG PHARM VINKLER ELEMÉR D SC /CHEM/ / 1933 1983 SZEGED 1935 1985" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (89mm) T:1- kis patina

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,17
33,33
Fritz Mihály (1947-) 1986. Dr. Obál Ferenc / 1945 Marosvásárhely - Szeged 1986 kétoldalas, öntött bronz emlékérem (91mm) T:1-
31135.

Fritz Mihály (1947-) 1986. "Dr. Obál Ferenc / 1945 Marosvásárhely - Szeged 1986" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (91mm) T:1-

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,17
33,33
Fritz Mihály (1947-) 1989. Dr. Diósszilágyi Sámuel emlékére / Lakosságért végzett munkáért - Orvosnak kétoldalas, öntött bronz emlékérem (98mm) T:1-  CS 118.
31136.

Fritz Mihály (1947-) 1989. "Dr. Diósszilágyi Sámuel emlékére / Lakosságért végzett munkáért - Orvosnak" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (98mm) T:1- CS 118.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,17
33,33
Fritz Mihály (1947-) 2005. Dr. Varannai Gyula orvostörténész 1905-1993 / Magyar Orvostörténelmi Társaság Numizmatikai Szakosztály emlékérme kétoldalas, öntött bronz emlékérem (102mm) T:1-
31137.

Fritz Mihály (1947-) 2005. "Dr. Varannai Gyula orvostörténész 1905-1993 / Magyar Orvostörténelmi Társaság Numizmatikai Szakosztály emlékérme" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (102mm) T:1-

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
28,57
30,56
Fritz Mihály (1947-) 2007. Prof. Dr. Simon Miklós 1916-2007 / Magyar Dermatológiai Társulat kétoldalas, öntött bronz emlékérem (125x84mm) T:1-
31138.

Fritz Mihály (1947-) 2007. "Prof. Dr. Simon Miklós 1916-2007 / Magyar Dermatológiai Társulat" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (125x84mm) T:1-

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,17
33,33
Fritz Mihály (1947-) DN Dr. Kamarás János emlékérem / A gyermekkardiológiáért kétoldalas, öntött bronz emlékérem (90mm)
31139.

Fritz Mihály (1947-) DN "Dr. Kamarás János emlékérem / A gyermekkardiológiáért" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (90mm)

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,78
22,22

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.