Magyar orvosi emlékérmek és plakettek Tételek száma: 62
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2640613
31140
418
Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques
Numizmatika
Fritz Mihály (1947-) DN "Szeged MVT Kórház-rendelőintézet - Emlékérme" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (101mm) T:1- kis patina 2640686
31141
418
Numizmatika
Fritz Mihály (1947- ) DN "Tekulics Péter emlékérem" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (91mm) T:1- 2641634
31142
418
Numizmatika
Fűz Veronika (1951-) 1971. "Prof. Vitéz Laborfalvi Berde Károly 1891-1971 / A magyar nép dermatológiája - Szeged Pécs Kolozsvár Budapest" kétoldalas, öntött bronz plakett (113mm) T:1- patina 2640885
31143
418
Numizmatika
Horváth János (1940-) 1981. "50 éves a Magyar Élettani Társaság" kétoldalas bronz plakett (90mm) T:1-
CS 917. 2545940
31144
418
Numizmatika
Horváth János (1940-) 1981. "50 éves a Magyar Élettani Társaság" Br plakett (90mm) T:1- CS 917. 2641626
31145
418
Numizmatika
Kalmár Márton (1946-) 1983. "25 éves a Magyar Gastroenterologiai Társaság" kétoldalas bronz emlékplakett (~84-86mm) T:1- 2640555
31146
418
Numizmatika
Kalmár Márton (1946- ) 1985. "Egészségnevelési Szakoktatási Konferencia - Szeged 1985" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (69mm) T:1- 2641492
31147
418
Numizmatika
Kalmár Márton (1946-) 1989. "Hetényi Géza 1894-1959" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (91mm) T:1- 2640608
31148
418
Numizmatika
Kalmár Márton (1946-) 1994. "Hetényi Géza 1894-1959 - SZOTE Szeged 1994" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (93mm) T:1- 2640585
31149
418
Numizmatika
Király Róbert (1930- ) 1986. "Szent-Györgyi Albert 1893-1986" kétoldalas, öntött bronz emlékérem, hátoldalon gravírozva a művész ajánlásával (96mm) T:1- 2596341
31150
418
Numizmatika
Kiss Sándor (1925-1999) 1983. "Nemzetközi Gerontológiai Társaság - Budapest 1983. szeptember 1-3. / Az európai biológiai és klinikai szekció első közös gyűlése" Br emlékérem (~97mm) T:1- Hungary 1983."International Association of Gerontology - Budapest, Hungary 1-3 September 1983. / 1st Joint meeting of the European Biological and Clinical Section" Br commemorative medal. Sign.: Sándor Kiss (~97mm) C:AU Cs. M. 1065. 2641630
31151
418
Numizmatika
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Issekutz" egyoldalas, öntött bronz plaket Issekutz Béla farmakológus portréjával (~106-110mm) T:1- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft