Magyar orvosi emlékérmek és plakettek

Tételek száma: 62

Kiss Nagy András (1930-1997) 1997. Orvos sor / Semmelweis Ignác, Fodor József és Korányi Sándor jelzett Ag emlékérmek eredeti adományozói dísztokban, tanúsítvánnyal (érmenként: 11g/0.925/32mm) T:PP
31152.

Kiss Nagy András (1930-1997) 1997. "Orvos sor / Semmelweis Ignác, Fodor József és Korányi Sándor" jelzett Ag emlékérmek eredeti adományozói dísztokban, tanúsítvánnyal (érmenként: 11g/0.925/32mm) T:PP

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Kligl Sándor (1945-) 1979. Dr. Baló József 1895-1979 / MORTUI VIVOS DOCENT kétoldalas, öntött bronz plakett (123mm) T:1-
31153.

Kligl Sándor (1945-) 1979. "Dr. Baló József 1895-1979 / MORTUI VIVOS DOCENT" kétoldalas, öntött bronz plakett (123mm) T:1-

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Lapis András (1942-) 1977. Tiszta bátraké a reggel - Hollós József 1876-1947 / 1877-1977 kétoldalas, öntött bronz plakett (103mm) T:1-
31154.

Lapis András (1942-) 1977. "Tiszta bátraké a reggel - Hollós József 1876-1947 / 1877-1977" kétoldalas, öntött bronz plakett (103mm) T:1-

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Lapis András (1942-) DN Hevesy György 1885-1966 / Magyar Orvostudományi Nukleáris Társaság kétoldalas, öntött bronz plakett (103mm) T:1-
31155.

Lapis András (1942-) DN "Hevesy György 1885-1966 / Magyar Orvostudományi Nukleáris Társaság" kétoldalas, öntött bronz plakett (103mm) T:1-

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Ligeti Erika (1934-2004) DN Debrecen 1561 - Huszár Gál / ANY (Alföldi Nyomda) - Hűséges Munkáért kétoldalas, bronz emlékérem, eredeti tokban (60,5mm) T:1-
31156.

Ligeti Erika (1934-2004) DN "Debrecen 1561 - Huszár Gál / ANY (Alföldi Nyomda) - Hűséges Munkáért" kétoldalas, bronz emlékérem, eredeti tokban (60,5mm) T:1-

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Ligeti Erika (1934-2004) DN Dr. Győry István gyógyszerész, kertészeti professzor 1861-1954 / A bromatometria megalkotója kétoldalas, öntött bronz emlékérem, eredeti sérült tokban (92mm) T:1-
31157.

Ligeti Erika (1934-2004) DN "Dr. Győry István gyógyszerész, kertészeti professzor 1861-1954 / A bromatometria megalkotója" kétoldalas, öntött bronz emlékérem, eredeti sérült tokban (92mm) T:1-

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Lux Elek (1884-1941) DN Rátz László 1863-1930 kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:2  HP 3430.
31158.

Lux Elek (1884-1941) DN "Rátz László 1863-1930" kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:2 HP 3430.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Madarassy Walter (1909-1994) 1963. Dr. Korányi Frigyes 1828-1913 / 1963 kétoldalas, öntött bronz plakett (80,5mm) T:1-
31159.

Madarassy Walter (1909-1994) 1963. "Dr. Korányi Frigyes 1828-1913 / 1963" kétoldalas, öntött bronz plakett (80,5mm) T:1-

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
9
Madarassy Walter (1909-1994) 1969. Semmelweis Ignác - Scientiarum Medicinae Universitas Budapestinensis (Semmelweis Orvostudományi Egyetem) / In memoriam fundationis facultatis medicinae 1769-1969 kétoldalas, öntött bronz emlékérem (90mm) T:1-
31160.

Madarassy Walter (1909-1994) 1969. "Semmelweis Ignác - Scientiarum Medicinae Universitas Budapestinensis (Semmelweis Orvostudományi Egyetem) / In memoriam fundationis facultatis medicinae 1769-1969" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (90mm) T:1-

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Madarassy Walter (1909-1994) 1973. Prof. Dr. Kettesy Aladár 80 éves kétoldalas, öntött bronz emlékplakett, eredeti tokban (85mm) T:1- / Hungary 1973. Dr. Aladár Kettesy is 80 years old two-sided, cast bronze commemorative plaque with original case. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (85mm) C:AU
31161.

Madarassy Walter (1909-1994) 1973. "Prof. Dr. Kettesy Aladár 80 éves" kétoldalas, öntött bronz emlékplakett, eredeti tokban (85mm) T:1- / Hungary 1973. "Dr. Aladár Kettesy is 80 years old" two-sided, cast bronze commemorative plaque with original case. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (85mm) C:AU

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Medgyessy Ferenc (1881-1958) 1938. Dr. Vámossy Zoltán egyoldalas öntött bronz plakett (105mm) T:2 HPII 1850.
31162.

Medgyessy Ferenc (1881-1958) 1938. "Dr. Vámossy Zoltán" egyoldalas öntött bronz plakett (105mm) T:2 HPII 1850.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1968. Kazay Endre / Magyar Gyógyszerészeti Társaság Emlékérme kétoldalas, öntött bronz emlékérem (76mm) T:1-
31163.

Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1968. "Kazay Endre / Magyar Gyógyszerészeti Társaság Emlékérme" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (76mm) T:1-

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft