Magyar orvosi emlékérmek és plakettek

Tételek száma: 62

Palotai Gyula (1911-1977) 1973. Magyar Vöröskereszt IV. Kongresszusa 1973. április 26-27. egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (114mm) T:1-
31164.

Palotai Gyula (1911-1977) 1973. "Magyar Vöröskereszt IV. Kongresszusa 1973. április 26-27." egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (114mm) T:1-

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Palotás József (1947- ) DN Csoma Mária orvos numizmatikus egyoldalas, öntött bronz (98mm) T:1-
31165.

Palotás József (1947- ) DN "Csoma Mária orvos numizmatikus" egyoldalas, öntött bronz (98mm) T:1-

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Reményi József (1887-1977) 1939. Blaskovics László Prof. 1869-1938 / DUO SI FACIUNT IDEM NON EST IDEM kétoldalas, öntött bronz emlékérem (91mm) T:1-
31166.

Reményi József (1887-1977) 1939. "Blaskovics László Prof. 1869-1938 / DUO SI FACIUNT IDEM NON EST IDEM" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (91mm) T:1-

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Reményi József (1887-1977) 1958. IN MEMORIAM STEPHANI WESZPRÉMI - SOCIETAS MEDICO PHARMACEUTICO HISTORICA / PRO MERITIS IN SCRUTANDA HISTORIA MEDICA hátoldalon névre szóló gravírozással, eredeti tokban (82mm) T:1- patina
31167.

Reményi József (1887-1977) 1958. "IN MEMORIAM STEPHANI WESZPRÉMI - SOCIETAS MEDICO PHARMACEUTICO HISTORICA / PRO MERITIS IN SCRUTANDA HISTORIA MEDICA" hátoldalon névre szóló gravírozással, eredeti tokban (82mm) T:1- patina

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Reményi József (1887-1977) 1977. Doktor Pertorini Rezső / MEDICINA ET ARS kétoldalas, öntött bronz emlékérem (91mm) T:1-
31168.

Reményi József (1887-1977) 1977. "Doktor Pertorini Rezső / MEDICINA ET ARS" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (91mm) T:1-

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Stanzel Antal (1938-1998) 1988. MAOTE - ASEM Jubileumi Kongresszus - Szeged - 1978-1988 egyoldalas, öntött bronz plakett (117mm) T:1-
31169.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Tápai Antal (1902-1986) 1969. Dr. Kukán Ferenc kétoldalas, öntött bronz plakett (~108-109mm) T:1- Hungary 1969. Ferenc Kukán MD double-sided, cast bronze plaque. Sign.: Antal Tápai (~108-109mm) C:AU
31170.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Tóth Sándor (1933- ) 1973. Ivánovics professzornak tanítványai munkatársai egyoldalas, öntött bronz emlékérem (113mm) T:2 patina
31171.

Tóth Sándor (1933- ) 1973. "Ivánovics professzornak tanítványai munkatársai" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (113mm) T:2 patina

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Tóth Sándor (1933-) 1977. Albert Bruce Sabin egyoldalas, öntött bronz emlékérem (86mm) T:1- kis patina
31172.

Tóth Sándor (1933-) 1977. "Albert Bruce Sabin" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (86mm) T:1- kis patina

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Tóth Sándor (1933-2019) 1978. Manninger Rezső / Országos Állategészségügyi Intézet Br érem (40mm) T:2
31173.

Tóth Sándor (1933-2019) 1978. "Manninger Rezső / Országos Állategészségügyi Intézet" Br érem (40mm) T:2

Kikiáltási ár:
800 Ft
Tóth Sándor (1933-2019) 1978. Manninger Rezső / Országos Állategészségügyi Intézet Br érem eredeti tokban (40mm) T:2
31174.

Tóth Sándor (1933-2019) 1978. "Manninger Rezső / Országos Állategészségügyi Intézet" Br érem eredeti tokban (40mm) T:2

Kikiáltási ár:
800 Ft
Tóth Sándor (1933- ) 1980. Megyei Kórház Gyermek-Tüdőosztálya - Nyíregyháza 1955-1980 egyoldalas, öntött bronz emlékérem (80mm) T:1-
31175.

Tóth Sándor (1933- ) 1980. "Megyei Kórház Gyermek-Tüdőosztálya - Nyíregyháza 1955-1980" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (80mm) T:1-

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: