Bolhapiac Tételek száma: 543
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2560944
12122
418
3800
Flea Market
Komplett ajtózár: ajtózárcím, 2 db kilinccsel (m.: 22,5 cm), ajtózár és kulcs, biztonsági zárbetét (m.: 22, 5 cm). 2529115
12123
418
Flea Market
Ezüstözött alpakka örökmécs, erősen kopott, horpadásokkal, jelzés nélkül, m: 118cm 2567253
12124
418
Flea Market
Kínai szövetborítású doboz, 17×10×10 cm 2567298
12125
418
Flea Market
5 db fém kólás (Coca Cola) palack, kopásnyomokkal, m: 18 cm 2563339
12126
418
Flea Market
Design kép fogassal, rózsás, tulipános motívummal, kopásnyomokkal, 46x46cm, h:54 cm 2598101
12127
418
Flea Market
Retró dém doboz, fa betéttel, tetején vérszerződés relief, (Álmos, Előd, Ond, Kond, Tas, Huba, Töhötöm), jelzés nélkül, kopott, 18x10,5cm 2598106
12128
418
Flea Market
Indiai zománcozott kínálótál, réz, jelzés nélkül, kopott, d:20cm 2598098
12129
418
Flea Market
Italos kiegészítők aganccsal díszítve, tartóban, sörnyitó, dugóhúzó, kiöntőfej. Kopott, m:15cm 2602148
12130
418
Flea Market
Őzbak, trófea fára applikálva, 30x10cm 2468939
12131
418
Flea Market
Jean Louis Feel high. dobozában teli üveggel. 100 ml 2607138
12132
418
Flea Market
2db barométer, működik, d:14-20cm 2607150
12133
418
3400
Flea Market
Gigaset A120 hordozható házi telefon, működik, dobozban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft