Bolhapiac Tételek száma: 543
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2460866
12037
418
Flea Market
kb 10 db kalocsai hímzéses és egyéb hínzett terítő, párnahuzat, stb, nagy méretűek is- 2563047
12038
418
Flea Market
Angyali üdvözlet, nyomat, fa, kopott, 32x42cm 2563051
12039
418
Flea Market
Zenélő pléh doboz, működik, 12x8cm 2549709
12040
418
Flea Market
Ezüstözött alpakka mécsestartó, kopott, jelzés nélkül. m:11cm 2572450
12041
418
Flea Market
Hegyi kristály pirittel, 19×9 cm 2572464
12042
418
3200
Flea Market
Hugo Boss jelzéssel nyakkendőcsipesz, jó állapotban, h: 5,5 cm 2491964
12043
418
Flea Market
Kínai lakk tálca üvegbetéttel, kopott, d: 30 cm 2485071
12044
418
Flea Market
Templomok, falikép, zománcozott fém, jelzés nélkül, kissé kopott keretben, külső méret: 34x28 cm 2485082
12045
418
Flea Market
Óváros erőddel, falikép, zománcozott fém, jelzés nélkül, keretben, külső méret: 34x28 cm 2485062
12046
418
Flea Market
Templom és Mikulás szánja, falikép, zománcozott fém, jelzés nélkül, keretben, külső méret: 32x23 cm 2509576
12047
418
Flea Market
8 db vegyes modern fém teás és egyéb doboz 2566164
12048
418
Flea Market
Krämerbrücke emlék falidísz,fém, bútorlapra applikálva, 25x38 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft