Bolhapiac

Tételek száma: 543

Vegyes luxus bizsu tétel, sok dekoratív, exkluzív bross, karkötő, gyűrű, fülbevaló. Szép állapotban.
11953.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Gabona szállító hajómodell, fa, kopásnyomokkal, h: 46 cm
11954.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Versace Eros férfi parfum, 100 ml
11955.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94
2 db 4711-es kölni 30 ml
11956.

2 db 4711-es kölni 30 ml

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Laurentina 100 ml parfüm, dobozában.
11957.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Fém doboz, üveg és fabetéttel, Felirat: J.N.K. Szolnok megyei Galamblővő egyesület II. Díj, Szolnok 1925. V. 20. 10x14x6 cm, kopásokkal, apró sérüléssel belül.
11958.

Fém doboz, üveg és fabetéttel, Felirat: "J.N.K. Szolnok megyei Galamblővő egyesület II. Díj, Szolnok 1925. V. 20." 10x14x6 cm, kopásokkal, apró sérüléssel belül.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Warmluft-Curler-Set wB5650 kefés hajszárító, táskájában, működik.
11959.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Pénzverdés jelzett, fabetétes alpakka doboz, 14x19,5x4,5 cm
11960.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Szocreál fém doboz, kopott, sérülésekkel,12x18,5x3,5cm
11961.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Szocreál fém doboz, szőlő motívummal, kopott, sérülésekkel, 14x22x8 cmcm
11962.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Régi fém doboz, tájkép motívummal, kopott, kopott, 11x14,5x3,5cm
11963.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Versace női parfüm, 100 ml
11964.

Versace női parfüm, 100 ml

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft