Bolhapiac Tételek száma: 543
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2568411
12025
418
Flea Market
10 db könyvborító, hímzés, szövet, műbőr, cca. 27x20cm 2568372
12026
418
Flea Market
Dekoratív üvegkép, keretben, 30x20cm 2566226
12027
418
Flea Market
Autós mini ventilátor, működik. 2617806
12028
418
Flea Market
VTY férfi vászoncipő and állapotban dobozával 45-ös 2609346
12029
418
Flea Market
Pc hangszórók + univerzális távirányító eredeti dobozában 2503557
12030
418
26000
Flea Market
cca 1950-1960 Úti meteorológiai állomás: Műszertechnikai Vállalat kanalas szélsebességmérő (anemométer), többrészes, összeszerelhető fém állvány, MOM 39/49M tájoló, 2 db napló feljegyzéseknek, egyéb tartozékok. Kissé viseltes vászontáskában. 2223624
12031
418
Flea Market
Őzbak trófea, 39,5x10,5 cm 2505851
12032
418
Flea Market
Bonyhádi jelzett, zománcozott szűrő, sérült. d: 26 cm 2623158
12033
418
22000
Flea Market
Amefa 12 személyes aranyozott evőeszköz készlet, újszerű állapotban, táskában. 2494603
12034
418
Flea Market
Régi fa doboz, laza fedéllel, sérült, hiányos, 15x15x15 cm 2449967
12035
418
Flea Market
Kovácsoltvas gyertyatartó üveg betéttel, Dresden címeres gyertyával, jó állapotban, m: 21 cm 2526159
12036
418
Flea Market
Retró férfi pipere készlet, benne tükör, körömreszelő, kefe, stb., műbőr táskában, 28x15x5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft