Bolhapiac Tételek száma: 543
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2599683
12110
418
Flea Market
Tükrös tálca, fém peremmel, kopott, tükör erősen kopott, d:30cm 2599685
12111
418
Flea Market
Ideál Makó diódaráló, kopott, m:30cm 2599686
12112
418
Flea Market
cca 1960 fém teásdoboz 12 cm, erősen kopott Villiger szivar doboz, 11x5cm 2599692
12113
418
Flea Market
Konferencia mappa, műbör, 27x37cm 2599696
12114
418
Flea Market
Mac kábel 2db, eu és kínai végű. 2602962
12115
418
3800
Flea Market
Locomotive dobozban, vasútmodell kerekek és Pico vagon, kopott. 2602912
12116
418
36000
Flea Market
2db asztali lámpa, márvány talp, bronz felső rész, üveg búra, működik, m:55cm 2602914
12117
418
26000
Flea Market
Régi muskéta / kard, kopott, h:79cm 2602916
12118
418
Flea Market
USA ezüstözött ón, szecessziós, talpas kínáló, kopott, javított, jelzett, m:17cm 2602917
12119
418
Flea Market
Argentor alpakka kínálótál, kopott, jelzett, d:22cm 2602920
12120
418
Flea Market
Bőr aktatáska, kopott, 27x42cm 2599636
12121
418
4200
Flea Market
Közel-keleti fadoboz, csont és filé intarziával, , hibátlan, 16,5x12,5x4cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft