Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 342
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2431619
10472
418
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Laczó jelzéssel: Városrészlet. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív fa keretben, 50×40 cm 2586892
10473
418
Vaszary J. jelzéssel: Olvasó hölgy. Kréta, papír. Sérült. 35,5x53 cm 2586908
10474
418
K. Kaufmann jelzéssel: Vitorlás. Olaj, karton. Fa keretben. 23x38 cm 2619468
10475
418
28000
Iványi-Grünwald Béla jelzéssel: Aktok a tájban. Olaj, vászon. Javított. Kissé sérült. 70×85 cm 2619436
10476
418
TM jelzéssel: Pásztor juhokkal. Olaj, karton, 50×40 cm 2618035
10477
418
Bihari jelzéssel: Szentendrei kapu. Linómetszet, papír. Fa keretben. 28x25,5 cm 2586247
10478
418
HO (?) jelzéssel (jobbra lent): Anya gyermekével. Olaj, karton, hátoldalán feliratozott, sérült, 35×42 cm 2564691
10479
418
LPM monogrammal: Virágcsendélet. Akvarell, papír, farostra kasírozva. Üvegezett keretben. 24,5x39 cm 2606377
10480
418
TL jelzéssel, feltehetően XIX. sz. végén/XX. sz. elején működött festő: Vitorlások a távolban. Olaj, fa. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 11,5x18,5 cm 2405908
10481
418
900
MV jelzéssel: Sz. Imre. Kollázs, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 29×20 cm 2476312
10482
418
900
LM 2002 jelzéssel: Csendélet kerámiákkal. Pasztell, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 26,5×42,5 cm 2538064
10483
418
900
MV jelzéssel: Gyerekrablás terror ellen, 2006. Ofszet, papír, számozott (296/300). Üvegezett fa keretben, 32x22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft