Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 342
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2579846
10460
418
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül, feltehetően 1880-1910 körül működött festő alkotása: Bibliai jelenet. Akvarell, tus, papír. Üvegezett, dekoratív, kitámasztható fém keretben, 33,5x20 cm 2579841
10461
418
Jelzés nélkül, feltehetően 1880-1910 körül működött festő alkotása: János evangéliuma. Akvarell, tus, papír. Üvegezett, dekoratív, kitámasztható fém keretben, 33,5x20 cm 2635166
10462
418
Jelzés nélkül, feltehetően XX: sz. eleje: Napfényes táj. Olaj, karton. Dekoratív, sérült fakeretben. Hátoldalán 1990 körüli BÁV címkével. 20x32 cm 2636192
10463
418
24000
B. Balogh (Balkányi-Balogh?) jelzéssel: Virágok. Olaj, vászon, javított. Dekoratív, sérült fakeretben, 60x80 cm 2636415
10464
418
Jelzés nélkül: Luis Trenker - Mozi. Objekt. (Porcelán, kollázs, akvarell) Sérüléssel. / Possibly Polish author: Cinema - Luis Trenker. Object. damaged 38x28 cm 2634564
10465
418
Bortnyik Sándor (1893-1976): linómetszet, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 11,5×8 cm 2634567
10466
418
4200
Molnár C. Pál (1894-1981): Mária a gyermek Jézussal. Fametszet, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban 17×11 cm 2634985
10467
418
Dér v. Déri János jelzéssel: Csendélet. Vegyes technika, papír. 29,5x21 cm 2637496
10468
418
l. Tüstel 1856 jelzéssel: Kőszáli kecskék. Ceruza, papír. 24x15 cm 2632670
10469
418
Chagall jelzéssel: Judaika témájú grafika. Vegyes technika, papír, 16x24 cm 2600032
10470
418
Molnár C. Pál (1894-1981): Krisztus. Fametszet, papír, utólagos jelzéssel, 15x9 cm. 2600020
10471
418
Molnár C. Pál (1894-1981): Melankólia. Fametszet, papír, utólagos jelzéssel, 14,5x9 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft