Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 342
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2636080
10772
418
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Art deco bútorterv, 1938. Ceruza, papír, datált, sérült, kartonra kasírozva, 32x40 cm 2636082
10773
418
Jelzés nélkül, feltehetően 1900 körül: Historizáló ornamentikák. Ceruza, papír, 43x29 cm 2622741
10774
418
Jelzés nélkül: Hazafelé. Olaj, fa. Bal alsó sarkában kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 29×14,5 cm. 2595335
10775
418
Jelzés nélkül: Nagytemplom. Olaj, karton. Fa keretben. 27x15 cm 2223694
10776
418
Ismeretlen jelzéssel: Női alak. Vegyes technika, rizspapír, (cenzori?) pecséttel, festett, üvegezett, fa keretben, 64x42 cm 2635991
10777
418
Jelzés nélkül: Hírességek, 11 db, ceruza, papír, 11,5×16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: