Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 342
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2641437
10448
418
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül, feltehetően Galambos Margit (?-?) grafikus: A Magyar Próza Mesterei, art deco könyvborító terv, 1929 körül. Tus, ceruza, papír. 25x15,5 cm. 2545848
10449
418
14000
Olvashatatlan jelzéssel: Napfényes táj. Pasztell, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 29×38 cm. 2622715
10450
418
Kelemen Gy (?) jelzéssel: Tabán, Árok u. 48, 1929. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 20×30 cm. 2636081
10451
418
Jelzés nélkül, feltehetően 1900 körül: Vízesés. Olaj, vászon, kissé sérült, vakráma nélkül, 34x26 cm 2526958
10452
418
Jelzés nélkül: Alpesi táj. Olaj, vászon. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fa keretben. 68x83 cm. 2523108
10453
418
15000
Olvashatatlan cirill betűs jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Dekoratív fa keretben, 88x62 cm 2568400
10454
418
13000
Jelzés nélkül, 1900 körül működött festő alkotása: Halászbárkák a tengerparton. Olaj, karton. Sérült fa keretben. 19,5x31 cm 2568401
10455
418
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. elején működött festő alkotása: Erdei fények. Olaj, karton. Dekoratív, sérült üvegezett fa keretben. 32,5x34 cm 2580566
10456
418
14000
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. eleje: Gitározó fiú. Lavírozott tus, papír, 26x32cm, üvegezett fakeretben 2637510
10457
418
Jelzés nélkül: Kislány portré XIX. sz. közepe. ceruza, papír. 13x18 cm 2637513
10458
418
Siegneth Anna: Kislány portré XIX. sz. közepe. ceruza, papír. 24x20 cm 2640841
10459
418
Jelzés nélkül: Címer. Tempera, tus, papír. Lapszéli apró sérüléssel. 23x17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: