Kerámiák Tételek száma: 119
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2542712
11084
417
Art-ceramics
Laky jelzéssel kerámia korsó, kopásnyomokkal, m: 13 cm 2541546
11085
417
Art-ceramics
Háromfüles kerámia bögre, oldalán kisebb sérüléssel, m: 12 cm 2603947
11086
417
Art-ceramics
6 darab kerámia korsó, kopásnyomokkal, m: 11 cm 2579428
11087
417
2200
Art-ceramics
Fatörzs váza, kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, m:40cm 2589113
11088
417
Art-ceramics
Régi arató korsó. Festett kerámia, sérült. 35 cm 2562181
11089
417
Art-ceramics
Mázas kerámia asztali kínálótál, kis kopásnyomokkal, d: 28 cm 2445280
11090
417
Art-ceramics
Orosz kerámia teás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 2445902
11091
417
Art-ceramics
Kerámiafej, jelzés nélkül, kopott, m:23cm 2606767
11092
417
Art-ceramics
Juhász kerámia: sárga-kék kerámia váza. 27 cm 2492697
11093
417
Art-ceramics
Kerámia figura, színesen festett, jelzett: XX Hungary. m: 7 cm 2492693
11094
417
Art-ceramics
Kerámia figura, színesen festett, jelzett: XX Hungary. m: 7 cm 2492692
11095
417
Art-ceramics
Kerámia figura, színesen festett, jelzett: XX Hungary. m: 7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft