Kerámiák Tételek száma: 119
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2627979
11108
417
Art-ceramics
Kerámia pálinkás készlet, jelzés nélkül, 33x12cm 2630386
11109
417
Art-ceramics
Schütz Blansko fajansz dísztál Jelzett, kopásokkal. d: 26 cm 2630451
11110
417
Art-ceramics
Herend village pottery zománc festett kerámia alátét 17x17 cm 2630752
11111
417
Art-ceramics
5 db mini kerámia korsó 4 cm 2630744
11112
417
Art-ceramics
Fali kerámia virágtartó, matricás, jelzett, hibátlan, 13 cm 2630739
11113
417
Art-ceramics
6 db mini kerámia dísztányér d:9-10 cm 2629971
11114
417
Art-ceramics
15 db kerámia plakett, érem, fali kisplasztika, városképekkel és címerekkel, nagyrészt jelzettek, vegyes állapotban 2626657
11115
417
Art-ceramics
Kínai olvasó bölcs, mázas kerámia figura, jelzett, kis hiánnyal, m: 14,5 cm 2626201
11116
417
Art-ceramics
Cseresznyés kínáló tál, színes mázakkal festett kerámia, jelzés nélkül, kisebb mázrepedésekkel, alján lepattanással, 29x14 cm 2623469
11117
417
Art-ceramics
Mázas kerámia bagoly, kézzel festett, jelzés nélkül, kisebb kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, m: 11,5 cm 2623460
11118
417
Art-ceramics
Mázas kerámia kínáló kosárka, leveles díszítéssel, jelzett (a jelzés részben lekopott), kisebb mázrepedésekkel, talpán két lepattanással, 16,5x16,5x12,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft