Kerámiák Tételek száma: 119
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2492701
11096
417
Art-ceramics
Kerámia figura, színesen festett, jelzett: XX Hungary, sérült, m: 7 cm 2492289
11097
417
Art-ceramics
Kerámia figura, színesen festett, jelzett: XX Hungary. m: 7 cm 2492699
11098
417
Art-ceramics
Kerámia figura, színesen festett, jelzett: XX Hungary. m: 7 cm 2623450
11099
417
Art-ceramics
Jelzés nélkül, nagy méretű, retro, kerámia váza csurgatott mázzal, hibátlan, m: 31cm 2624997
11100
417
Art-ceramics
Vizes korsó. mázas cserép, XIX. sz, kopásokkal. m:32 cm 2624996
11101
417
Art-ceramics
Antik pecsenyesütő cserép edény. 39x28 cm 2624995
11102
417
Art-ceramics
Kácsa sütő cserépedény. XIX. sz. Korának megfelelő állapotban. d: 32 cm 2625480
11103
417
Art-ceramics
Kerámia borhűtő, jelzés nélkül, egyik talpán apró lepattanás, m:25cm 2625760
11104
417
Art-ceramics
kettő darab retro gyermek kerámia Iparművészeti vállalatos jelzés nélküli 12 cm az egyikjavított 2625861
11105
417
Art-ceramics
Ember formájú kerámia flaska, kopott. 29 cm 2626997
11106
417
Art-ceramics
Kerámia söröskorsó, fém aljjal és fedővel, apró kopásnyomokkal, jelzés nélkül, m: m: 26 cm 2627656
11107
417
Art-ceramics
Majolika falitükör, sérült, jelzett, 45x32cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft