Kerámiák Tételek száma: 119
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2539715
11060
417
Art-ceramics
Apátfalva jelzett népi tányér, kézzel festett cserép, kopott, mázrepedésekkel, d:22,5cm 2599732
11061
417
Art-ceramics
Kuglóf forma, Alföld, 19. század második fele, sérülésekkel, d:22cm 2599731
11062
417
Art-ceramics
Kuglóf forma, Alföld, 19. század második fele, sérülésekkel, d:21cm 2599736
11063
417
Art-ceramics
Kuglóf forma, Alföld, 19. század második fele, sérülésekkel, repedt d:27cm 2554499
11064
417
Art-ceramics
Máthé Dénes Korond 1981 népi írókázott korsó, kopásnyomokkal, m:27cm 2601539
11065
417
Art-ceramics
Badár Balázs, ifj. (1896-1972): Mázas kerámia váza. Jelzett, apró kopások, m: 18 cm 2608518
11066
417
Art-ceramics
Habán múzeumi másolat kézzel festett tál madaras, d 23cm 2608514
11067
417
Art-ceramics
3 db Habán kézzel festett múzeumi másolat tálka és teafű tartó, d:11-16cm 2517974
11068
417
Art-ceramics
Népi váza, színes mázakkal festett cserép. Kopott, m: 37cm 2517973
11069
417
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi kettős szilke fedővel, színes mázakkal festett cserép, jelzett: Mónus Ferenc. Kopott, m: 22cm 2514547
11070
417
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi Oláh István által festett kancsó, színes mázakkal festett kerámia, jelzett, kopott, m: 22cm 2626124
11071
417
Art-ceramics
Karcagi Miska kancsó, színesen festett kerámia, apró csorbák, jelzett: Szabó, Felirat: ,,Aki iszik én belőlem, szívét fűti a szerelem" m: 28,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft