Kerámiák Tételek száma: 119
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2625763
11036
417
Art-ceramics
2 db Borsódi Ágnes mázas kerámia falidísz 20 cm és figura 9 cm 2625757
11037
417
Art-ceramics
Nógrádi József postás mázas kerámia figura , jelzett, kis lepattanásokkal 19cm 2625752
11038
417
Art-ceramics
Szilágyi Mária kerámia angyalkás csengő kézzel festett jelzett minimális mázhibákkal 10cm 2625212
11039
417
Art-ceramics
Morvay Zsuzsa (1946-): Bogár. Mázas fali kerámia, jelzett, hibátlan 11x6 cm 2630801
11040
417
Art-ceramics
Gácser Kata kerámia éneklő lányka, mázas kerámia figura, jelzett, belül anyagrepedéssel. 10 cm 2630779
11041
417
5500
Art-ceramics
Illés Sándor: Retró mázas kerámia váza. Jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 5 cm 2595479
11042
417
Art-ceramics
Kálmán Anikó retró mázas kerámia tál, jelzett, égetési hibával, d: 29 cm 2631359
11043
417
Art-ceramics
Retró kerámia hamutál, zománcrepedésekkel, kis lepattanásokkal, d: 19 cm 2595393
11044
417
Art-ceramics
Retró kerámia váza, kis kopásnyomokkal, m: 29 cm 2608402
11045
417
Art-ceramics
Pesthidegkúti váza. Színes mázakkal festett kerámia, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, mázhibákkal. m:32cm 2623443
11046
417
Art-ceramics
Retro mázas kerámia váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16cm 2623449
11047
417
Art-ceramics
Tófej, retró, mázas kerámia váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft