Kerámiák Tételek száma: 119
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2499934
11024
417
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-2017): Gondolkodó lány, mázas kerámia, hibátlan, jelzett, m: 15cm 2464188
11025
417
38000
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-): Menyasszony. Mázas kerámia. Jelzés nélkül. Apró lepattanások, szoknyáján szépen restaurált. m: 49 cm 2499928
11026
417
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-2017): Coffos lány, mázas kerámia, hibátlan, jelzett, m: 15cm 2499930
11027
417
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-2017): Ülő lány, mázas kerámia, restaurált, jelzett, m: 14cm 2623420
11028
417
Art-ceramics
Karácsonyi Zsuzsa (?-): Bagoly motívumos retró mázas kerámia fali dísztál, 1970. Jelzett (KZs), formaszámmal, 24x23,5 cm 2629617
11029
417
Art-ceramics
Horváth Magdolna: Retró tál. Színes mázakkal festett kerámia. Jelzett. Hibátlan, m:31 cm 2629616
11030
417
Art-ceramics
Mihály Béla: Retró tál. Színes mázakkal festett kerámia. Jelzett. Hibátlan, d: 26 cm 2629614
11031
417
Art-ceramics
Laborcz Mónika: Kaspó és tányér. Színes mázakkal festett kerámia. Jelzett. Hibátlan, m: 23 cm, d: 20 cm 2627658
11032
417
Art-ceramics
Erdős kerámia, Gyula: Bagoly. Figurális könyvtámasz, Kopásnyomokkal, etikettel jelzett, m: 20 cm 2627546
11033
417
Art-ceramics
Illés László: Retró kerámia váza. Minimális mázlepattanás a szájperemén. Jelzett, m: 36,5cm 2625743
11034
417
Art-ceramics
Kumpost Éva (1934-1994) kerámia figura kézzel festett jelzett, kis mázhibákkal 17 cm 2625769
11035
417
Art-ceramics
Sövegjártó Mária (1942-):mázas kerámia falidísz, jelzett, hibátlan 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft