Bolhapiac Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2419894
12092
417
Flea Market
Dupla soros, gyöngyökkel és strasszokkal díszített bizsu nyaklánc 2629080
12093
417
Flea Market
Adorján András: Your Black is OK zseb sakk játék, mini sakk tábla, dedikált 2592988
12094
417
Flea Market
Tigrisszem nyaklánc ezüst szerelékkel, hozzá fülbevaló és mandzsettagomb 2585614
12095
417
5500
Flea Market
Csont nyaklánc, kopott, h:66cm 2585612
12096
417
Flea Market
Vegyes bizsu tétel, gyűrű, medál, nyaklánc 2562308
12097
417
Flea Market
Drezda mini leporelló könyv kitűzővel 3 cm 2534752
12098
417
Flea Market
Réz csontberakásos karék, kopott, d:6cm 2601581
12099
417
Flea Market
Fém diótörő, kopott, h:15cm 2601541
12100
417
Flea Market
2582801
12101
417
4800
Flea Market
Kézzel festett csont doboz, kopott, 5x3cm 2601545
12102
417
Flea Market
Fém diótörő, jelzett, kopott, h:13cm 2534754
12103
417
3200
Flea Market
Retró iparművészeti fém nyaklánc, jelzés nélkül, h: 71 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft