Bolhapiac Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2601548
12104
417
Flea Market
Gyógyszertartó fém, hiányos pecsétnyomó, vésett. 2572798
12105
417
700
Flea Market
Bizsu gyöngy karkötő, h: 16 cm 2579753
12106
417
Flea Market
festett kagyló és tenyésztett gyöngy nyaklánc, kopásnyomokkal, h:51cm 2601544
12107
417
Flea Market
Esernyős majom, fém, jelzés nélkül, felirat: Emlék Oroszországból, 1943-44. kopott, m:6,5cm 2534723
12108
417
3200
Flea Market
5 db vegyesbross kopott, 3 és 7 cm 2601521
12109
417
Flea Market
Mini réz mozsár törő nélkül, m:5cm 2608481
12110
417
Flea Market
Csont fej figura talapzaton, m: 6 cm 2557709
12111
417
Flea Market
Keleti karék és gyűrű, állítható, kopott. 2608550
12112
417
Flea Market
Horgolt szélű selyemkendő 53 x53 cm 2569100
12113
417
Flea Market
Fém gyertyakoppintó, kopott, m:6cm 2557682
12114
417
Flea Market
Zöld szíves kendő, havasi gyopáros medállal, h: cca 55cm 2630750
12115
417
Flea Market
Négyzet alakú csipketerítő 20x20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft