Bolhapiac Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2607343
11924
417
Flea Market
Retró, réz váza, kopott, m:15,5cm 2607393
11925
417
Flea Market
Fém kehely, sérült, kopott, m:14cm 2606881
11926
417
Flea Market
Legénységi gyakorló sisak, párnázattal.28x26 cm 2606848
11927
417
Flea Market
Tavirózsás, bőr, dísztányér, kopott, d:27cm 2606851
11928
417
Flea Market
Figurális fém gyertyatartó, m: 17cm 2606493
11929
417
Flea Market
Flóra szikvízgyár Budapest, feliratos, halas figurális, dombornyomott szikvizes, szódás üveg. m:27cm 2606411
11930
417
11000
Flea Market
Réz virágtartó, kopott, 25x23x16,5cm 2606254
11931
417
Flea Market
6 személyes vizespohár készlet, üveg (Apró lepattanások) fém tartó, fém tálca (jelzett), 35x24x11cm 2606255
11932
417
Flea Market
Indiai réz, zománcozott váza, kopott, m: 45cm 2578853
11933
417
Flea Market
10 db retro könyvborító, klf. anyagokból (bőr, szövet, műbőr, műanyag) 2577450
11934
417
Flea Market
Különféle kulcsok cca. 65db, befőttesüvegben. 2577452
11935
417
Flea Market
Autós ülés maszírozós ülésvédő, univerzális méretű. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft