Bolhapiac Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2608560
12080
417
Flea Market
Török kasmír sál 70 x 70 cm 2534743
12081
417
4800
Flea Market
5 db vegyes bizsu nyaklánc, közötte régi is, vegyes méretben, kopott. 2608555
12082
417
Flea Market
Kézzel szegett muszlin sál 165 x 40 cm 2629101
12083
417
Flea Market
2626101
12084
417
Flea Market
3 db golyóstoll (Parker, Caran d'Ache), tokban, nagyrészt újszerű állapotban (egy tok sérült) 2623613
12085
417
Flea Market
Tenyésztett gyöngy nyaklánc 43 cm 2559103
12086
417
Flea Market
2 db dísz cipő rekeszzománc, kopott, 11cmcm 2563968
12087
417
4800
Flea Market
3 db mini bányászlámpa, kopott, m:9cm 2419906
12088
417
Flea Market
2 db bizsu karkötő, jó állapotban 2561863
12089
417
Flea Market
Angol pudrié, fém, matricás porcelán betéttel, jelzett, kopott, d:7,5cm 2419880
12090
417
Flea Market
Korallszínű bizsu nyaklánc 2628017
12091
417
Flea Market
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft