Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 27

Benedek Elek: Magyar mese- és mondavilág. Ezer év meseköltése. III. köt. Bp., 1903., Athenaeum, VI+480 p. Széchy Gyula rajzaival. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, az első négy és a 80. és a 97. oldalak között kijárnak a lapok.
17332.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Benedek Elek: Magyar mese- és mondavilág. Ezer év meseköltése. II. köt. II. fele. Széchy Gyula szövegrajzaival. Bp.,[1940.],Athenaeum, 248 p. Hatodik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval.
17333.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17334.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Gaal Mózes: Achilles haragja. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1927, Singer és Wolfner (Hornyánszky Viktor-ny.). A borító Kolozsváry Sándor munkája. Illusztrált kiadói félvászon-kötés, a kötéstáblákon apró sérülésekkel.
17335.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17336.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Londesz Elek: Tündérországban. Keleti és magyar mesék. Bp., [1935], Tolnai, 120+(6) p. Szövegközi fekete-fehér illusztrációkkal. A borító K. Sávely Dezső munkája. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, néhány lapon kisebb szakadással.
17337.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Weöres Sándor: Fairy spring [ A tündérek tavasza]. Freskók és stukkók egy vidám színházba.  (Bp., 1988.) Helikon. Kner Nyomda. 10 levél (japán hajtásssal) Kiadói papírkötésben, feliratos, eredeti papírborítóban, jó állapotban
17338.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Régi magyar népmesék. Berze Nagy János hagyatékából. Szerk.: Bánó István és Dömötör Sándor. Pécs, 1961., Tudományos Ismeretterjesztő Társulat Baranya Megyei Szervezete. Második, bővített kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötésben. Megjelent 3500 példányban.
17339.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
2db régi képes mesekönyv, Nelson: Animal Pictures, R. Engelhardt: Bekante vom Lande
17340.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Hanna-Barbera: Maci, Cindy és Bubu. Ford.: Pintér Erzsébet. Bp.,1986,Móra. Kiadói papírkötés.
17341.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Muki és Bubu. Bp., Singer és Wolfner. Félvászon kötés, sérült, hiányos, 91. oldaltól kezdődik.
17342.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Gazdag Erzsi 2 db gyerekkönyve: Száll a sárkány; Mesebolt. Lukáts Kató rajzaival. Bp., 1959-1961, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes, kopott, foltos borítóval.
17343.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft