Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 27

17344.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,84
6,29
Erich Kästner: Gyurka és a detektivek. Átdolgozta: Halácsy Endre. Walter Trier rajzaival. Bp., é.n., Révai. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal.
17345.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Műmese. Nagy mesterművekhez írt kis mesék. Összeáll.: Czecze Enikő. Szücs György művészettörténész műelemzéseivel. Marczali Ágnes illusztrációival. Bp.,2010,Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17346.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
15
Győry-Kiss Mária: A kis kócos. Regény fiatal leányok számára. Sebők Imre rajzaival. Bp., [1935], Tolnai, 119+(9) p. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval, pótolt gerinccel, néhány lapon kisebb szakadással.
17347.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Balla Ignác: Ötven mese. Bp., én., Tolnai. Kiadói illusztrált papírkötés, foltos, szakadt borítóval és gerinccel.
17348.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
17349.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Rajzolunk - Festünk. Bp., é.n., Szépmíves Műhely, 16 p. Fekete-fehér és színes ábrákkal illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval, ceruzával részben kitöltve/színezve.
17350.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,39
2,57
A tigrisember. Indonéz mesék. Ford.: Katona Tamás. Vál., az utószót és a jegyzeteket írta: Bodrogi Tibor. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi. Bp., 1972., Európa. Kiadói félvászon-kötés.
17351.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Leon Kellner: English Fairy Tales. Selected and arranged by - -. Collection of British Authors Vol. 4520. Leipzig, 1917., Bernhard Tauchnitz, 246 p. Angol nyelven. Átkötött félvászon-kötésben.
17352.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
Tutsek Anna: Cilike mátkasága. Mühlbeck Károly rajzaival. Cilike viszontagságai III. köt. Bp., é.n., Singer és Wolfner (Hungária-ny.), 213+(2) p. Félvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval, a teljes könyv fordítva kötött.
17353.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
A legszebb mesék a világ minden népének mesekincséből. Összegyűjötte Sebők Zsigmond. Bp., 1986, Könyvértékesítő Vállalat. 1916-os kiadás reprintje. Átkötött modern kemény-kötés, kissé foltos lapokkal, volt könyvtári példány.
17354.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
2 db Lakner Artúr: Édes mostoha, Édes mostohatestvérek Róna Emy rajzaival. Bp., 1984 Móra. Kiadói kartonálásban
17355.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12
2,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft