https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Mesekonyvek-ifjusagi-irodalom~500020/Regi-magyar-nepmesek-Berze-Nagy-Janos-hagyatekabol-Szerk-Bano-Istvan-es-Domotor-SC3~II2623977
2623977
17339
417
Books: Tales
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
LeÃrás:
Régi magyar népmesék. Berze Nagy János hagyatékából. Szerk.: Bánó István és Dömötör Sándor. Pécs, 1961., Tudományos IsmeretterjesztÅ‘ Társulat Baranya Megyei Szervezete. Második, bÅ‘vÃtett kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötésben. Megjelent 3500 példányban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert