Bellony(i) László (1871-1913) festménye után: "Talpra magyar!", 1848. március 15. Kromolitográfia, papír. Jelzett a litográfián: Bellony L. Lap alján kisebb szakadással. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 44x62 cm
George Veal (1820-1866) festménye után, Edward Gilbert Hester (1843-1903) metszése: Killed Among the Brake. Színes litográfia, papír, jelzett a litográfián. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fa keretben. 43x60 cm
Jubál Károly, Juhbál Károly ( 1817-1853) tanár, az 1848-49-es szabadságharcot követő függetlenségi szervezkedések fő alakja és vértanúja kőnyomatos portré . Lapméret 28x37 cm
Rudolf v. Alt (1812-1905) után, R. Toth (?-) metszése, XX. sz. közepe/második fele: Josefsplatz, Bécs, 1844-ben. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett fa keretben, 9×13 cm. Hátoldalán Friedrich Bachinger szabadkai képkeretező címkéjével.