Alt, Rudolf - Franz Xaver Sandmann: Nemegyesült görög egyház Litográfia a ,,Festői Megtekintések Budára és Pestre" című, munkából. Kiadta L.T. Neumann, 1853. 126x185 mm, a teljes lapméret 189x263 mm. Paszpartuban.
Alt, Rudolf - Franz Xaver Sandmann: Vendéglő Európához Litográfia a ,,Festői Megtekintések Budára és Pestre" című, munkából. Kiadta L.T. Neumann, 1853. 126x185 mm, a teljes lapméret 189x263 mm. Paszpartuban.
cca 1750 után Des Durchlauchtigst Herzoglichen Lothringischen Hauses Stamm-Tafel, wie solches in Röm. Kays. Maj. Francisco I. glorreichest blühet,... Augsburg, Matthäus Steutter, színezett rézmetszet, német nyelven, a Lotharingiai-ház családfája I. Ferenc (1708-1765) német-római császárig, Mária Terézia (1717-1780) magyar és cseh királynő férjéig, két helyen restaurációval, szakadásokkal, hajtásnyomokkal, a sarkain kis lyukakkal, az egyik sarkán kis hiánnyal, utólagos név bejegyzésekkel a felső, eredetileg üres mezőkben (Maria Josepha (1751), Maria Charlotta Ludovica (1752), Ferdinandus Carolus (1754)), a hátoldalon bejegyzéssel, metszet: 55,5x47,5 cm, teljes: 64x54 cm /
cca after1750 Des Durchlauchtigst Herzoglichen Lothringischen Hauses Stamm-Tafel, wie solches in Röm. Kays. Maj. Francisco I. glorreichest blühet,... Augsburg, Matthäus Steutter, coloured copper engraving, in German language, with late notice on the upper fireld (Maria Josepha (1751), Maria Charlotta Ludovica (1752), Ferdinandus Carolus (1754)), with notices on the back, repaired, damaged, signs of folds, with little holes on the corners, little lack on one corner, 55,5x47,5 cm, full : 64x54 cm
1826. Orsova, Bánát. Litográfia. Weg nach Alt-Orsova. Bannat.". Adolph Kunike: Zwey hundert vier und sechszig Donau-Ansichten. c. könyvéből. 35x25 cm Üvegezett keretben