https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Metszetek~4/Bellonyi-Laszlo-1871-1913-festmenye-utan-Talpra-magyar-1848-marcius-15-Kromolitogra~II2567101
2567101
10794
417
Engravings
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03 EUR, 29,41 USD
LeÃrás:
Bellony(i) László (1871-1913) festménye után: "Talpra magyar!", 1848. március 15. Kromolitográfia, papÃr. Jelzett a litográfián: Bellony L. Lap alján kisebb szakadással. Ãœvegezett, kissé sérült fa keretben. 44x62 cm
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: pelikán_kristóf