Festmények és grafikák Tételek száma: 378
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2629045
10073
417
Egri Tibor ( - ): Alkony. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm 2474755
10074
417
80000
Emőd Aurél (1897-1958): Olasz tengerpart. Akvarell, , papír, jelzés nélkül. Üvegezett, sérült fa keretben, 27×36 cm 2473500
10075
417
Ernyei Sándor (1924-2000): Opus 194. Ofszet, papír, jelzett, számozott (30/100). Az 1981-ben, Bartók Béla 100. születésnapja alkalmából megjelent grafikai mappából. 33×44 cm 2616856
10076
417
F. Györffy Anna (1915-2006): 4 db illusztráció. Tus, vegyes technika. Jelzettek. 20x13 cm-ig 2592275
10077
417
Farkas András (1920-1991): Tavasz, 1983. Olaj, farost, jelezve balra lent. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 50x70 cm. 2568561
10078
417
Farkasházy Miklós (1895-1964): Kikötő. Linómetszet, papír, jelzett, 28x26 cm 2626382
10079
417
Farkasházy Miklós (1895-1964): Betakarítás. Színezett rézkarc, papír, körbevágott, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 27x20 cm 2626384
10080
417
Fáy Dezső (1888-1954): Női akt. Akvarell, papír, jelzett. 34x27 cm. 2500217
10081
417
Fáy Győző (1918-2005): Csendélet pipával. Akvarell, papír, jelzett, 55×41 cm 2623935
10082
417
Fegyó Béla (1943-): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, 35x45 cm 2597641
10083
417
24000
Flontek Alex (?-): Délidő, 2002. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fa keretben, sérülésnyomokkal, 70×50 cm 2503871
10084
417
24000
Fontos Sándor (1920-1991): Elhagyott udvar. Tempera, farost, jelzett, képcsarnokos sérült, üvegezett, fa keretben, 42×74 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft