Festmények és grafikák Tételek száma: 378
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2601608
10012
417
B. Mikli Ferenc (1921-2013): A Tokaji Kopasz-hegy. Akvarell, pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 40×57 cm 2601590
10013
417
B. Mikli Ferenc (1921-2013): Balatoni fények. Akvarell, pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 41×59 cm 2591125
10014
417
30000
Beghdadi Badreddine (1949-): Eszmeralda. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. 60×50 cm. 2607669
10015
417
42000
Bakányi Gyula (1955-): Tél. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 70×80 cm 2478207
10016
417
Balogh László (1930-2002): Illusztráció, Rimbaud: Akasztottak bálja. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 26x23,5 cm 2629044
10017
417
34000
Bánfalvy Ákos (1943-): Csónakok a Balatonon. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 50x70 cm 2629042
10018
417
36000
Bánfalvy Ákos (1943-): Hajók. Olaj, karton, jelzett, fa keretben, 40x50 cm 2625553
10020
417
Barcsay Jenő (1900-1988): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos. 16x26 cm. Üvegezett fakeretben. 2625565
10021
417
14000
Barcsay Jenő (1900-1988): Konstruktív portré. Rézkarc, papír, jelzett, 26x20 cm. Lap szélén apró foltokkal. Üvegezett fakeretben. 2628503
10022
417
7500
Barcsay Jenő (1900-1988): Gémeskút. Rézkarc, papír, jelzett, feltekerve, 25×27 cm 2494170
10023
417
5500
Bartha László (1908-1998): Ló tanulmányok. Szén, papír, jelzés nélkül. Kiállítva: Miskolc, Szalay Lajos kiállítás, 1996-2004 körül. Üvegezett fa keretben. 29x39 cm 2609133
10024
417
Bárdos János ( - ): John Lennon. Kréta, papír, üvegezett, sérült, kopott keretben, jelzett. 40x30cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft