Festmények és grafikák Tételek száma: 378
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2609128
10025
417
80000
id. Benedek Jenő (1906-1987): Napos délután.
Olaj, farost, jelzett. Üvegezett fa keretben, 30x40 cm 2497958
10026
417
140000
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
2626146
10027
417
Bezdány József (1900 k.-?), Munkácsy Mihály után: Siralomház, 1932 körül. Festett intarzia, fa, jelzés nélkül, 19x24 cm. Dekoratív, korabeli sérült, üvegezett fa keretben. 2631316
10028
417
Biai-Föglein István (1905-1974): A pesti Bratfisch. Ceruza, papír, jelzett. Sérült. 10x22 cm 2624233
10029
417
Biró Attila (?-): Víz alatti világ. Olaj, papír, jelzett, paszpartuban. 16,5×22,5 cm 2629845
10030
417
Blahos Rudolf (1917-1986): Szent István szobor. Rézkarc, papír, számozott (19/100), jelzett. Üvegezett fakeretben, 25×40 cm 2585452
10031
417
4800
Blinczinger Béla (1949-): Vízparti táj. Olaj, falemez. Jelzett. Dekoratív, kissé kopott fa keretben. 24x29,5 cm 2624150
10032
417
3400
Bordás Ferenc (1911-1982): Halászok. Rézkarc, papír, jelzett, szakadással, üvegezett fakeretben, 28×39 cm 2406651
10033
417
22000
Borgó György Csaba (1950- ): Stick w dajenu. Szerigráfia, papír, jelzett. számozott (22/25). 88×62 cm 2624082
10034
417
Boros Attila (1971-): Erato, 2009. Nyomat, papír, jelzett, számozott (10./XX), kissé foltos, lap sarkaiban törésnyomokkal, 21×29,5 cm. 2625796
10035
417
Borsos Miklós (1906-1990): Vízparti aktok. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 48x69 cm 2625573
10036
417
Borsos Miklós (1906-1990): Női portré. Rézkarc, papír, jelzett. Kissé foltos. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 29x20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft