Festmények és grafikák Tételek száma: 378
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2539600
10061
417
D. Borbély Gizella (1920-1994): Szekér. Vegyes technika, papír, jelzett, 50×35 cm 2603823
10062
417
9500
Daffinger Hanna (1883-?), 1909-ben a nagybányai szabadiskolában tanult: Hegyvidék. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 24,5x33 cm. 2603826
10063
417
9500
Daffinger Hanna (1883-?), 1909-ben a nagybányai szabadiskolában tanult: Vízpart. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 24,5x34,5 cm. 2603830
10064
417
9500
Daffinger Hanna (1883-?), 1909-ben a nagybányai szabadiskolában tanult: Virágos kert. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 34,5x24,5 cm. 2624570
10065
417
Deák B. Ferenc (1938-2004): Naplemente, 1992. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben. 40x55 cm. 2564761
10066
417
36000
Deim Péter (1959-): Alkony, 2002. Computer print, vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 25×38 cm 2564767
10067
417
36000
Deim Péter (1959-): Kezdődő spirál, 2002. Computer print, vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 34×25 cm 2624029
10068
417
Deli Antal (1886-1960): Pihenő. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, sérült, 40x50 cm 2625432
10069
417
24000
Dezső József (1935-1995): Napraforgók. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoraítv, kissé sérült fakeretben, 40×80 cm 2592166
10070
417
Dobos Lajos (1921-2012): Téli táj, 1979. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 32x44 cm. 2072233
10071
417
Dobos Lajos (1921-2012): A majom. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 9×5 cm 2609126
10072
417
Edvi Illés Panni (1897-1978): Erdő széle 1955. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben, 30×22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft