Festmények és grafikák Tételek száma: 378
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2624707
10121
417
15000
Keith Haring (1958-1990): Piramis Ofszet - lito papír, jelzett a nyomaton. Számozott: 27/150. Keith Haring Foundation szárazpecséttel jelzett. . Képméret 41x47 cm, Lapméret: 70x50 cm / Numbered, marked 70x50 cm 2554175
10122
417
Harmat Szilvia (?- ): Cím nélkül. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5×14,5 cm 2631596
10123
417
Nicole Haurez (1938-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, karton, jelzett, számozott (91/120), 12x12 cm 2631220
10124
417
Hencze Tamás: Art. (Fluxus). (Bp., 1972. Szerző), 8 p. Pecséttel jelzett Tűzött, papírborítóban.20,5x21 cm 2626808
10125
417
Herman Lipót (1884-1972): Fürdőzők. Színezett rézkarc, papír, jelzett, keretben, 29×37 cm 2626814
10126
417
Herman Lipót (1884-1972): Hajóállomás. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 29×37 cm 2626850
10127
417
24000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett. 32x22 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, 32x22 cm. 2626860
10128
417
50000
Hetey Katalin (1924-2010): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (26/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (28/40). 2626863
10129
417
50000
Hetey Katalin (1924-2010): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (28/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (26/40). 2624982
10130
417
Holló Alajos (1876-1963): Vízparti táj. Akvarell, papír, jelzett. Fakeretben. 29×44 cm 2628619
10131
417
Holló László (1887-1976): Fiú portré tanulmány, 1944. Tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 21×17,5 cm 2615176
10132
417
24000
Horváth G. Andor (1876-1966): Mulatozók. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, sérült, fakeretben. 43×55 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: