Festmények és grafikák Tételek száma: 378
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2630293
10109
417
Greguss Imre (1856-1910): Kikötő. Ceruza, akvarell, papír, jelzett, sérült, 24×31,5 cm 2604033
10110
417
15000
Gross Arnold (1929-2015): Brüsszel vasárnap. Ofszet nyomat, papír, jelzett . Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 25x30 cm. Üvegezett keretben. 2409867
10111
417
Gubcsi Attila (1954-2020): Lányportré. Szén, papír. Jelzett. 51x36 cm. Üvegezett fa keretben. 2625517
10112
417
24000
Gubcsi Attila (1954-2020): Az áldozat. Olaj, vászon. Hátoldalon Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt az 1978-ban Kaposvárott, a Vaszary Teremben rendezett kiállításon. Dekoratív keretben, 60×80 cm 2541257
10113
417
7500
Ifj. Guti József Soma (1946-): Kompozíció. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20,5x30cm 2625223
10114
417
Gy. Molnár István (1933-2010): Szűk utca. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kopott fakeretben. 18x23 cm 2626868
10115
417
32000
Gyémánt László (1935-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel. Lapméret: 49x65 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof. 2553701
10116
417
Győre Fanni (?-): Adatok. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott: 1/5. 15×10 cm 2553524
10117
417
900
Győre Fanni (?-): Nyugalmi kísérlet. Rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. Lap alján törésnyommal. 14,5×14,5 cm 2543574
10118
417
85000
Győri István (1957 - ): Gond. Szén, papír, jelzett , , keret nélkül, feltekert állapotban 100×70 cm 2626787
10119
417
Hajdú Katalin (1932-): Ciklámen. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29x32 cm 2501708
10120
417
14000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Falu. Akvarell, papír, jelzett, keretben. 23x36 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft