Gy. Molnár István (1933-2010): Szűk utca. Rézkarc, papír, jelzett. Üve... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Gy-Molnar-Istvan-1933-2010-Szuk-utca-Rezkarc-papir-jelzett-Uvegezett-kopott-fakeretbe~II2625223
2625223
10114
417
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Gy. Molnár István (1933-2010): Szűk utca. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kopott fakeretben. 18x23 cm
: pk