https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 154

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Magyar Bálint: A Nemzeti Színház története a két világháború között (1917-1944). Bp., 1977, Szépirodalmi. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15715.

Magyar Bálint: A Nemzeti Színház története a két világháború között (1917-1944). Bp., 1977, Szépirodalmi. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Réti László: A Magyar Tanácsköztársaság helyi szervei és pecsétjeik. Bp, 1973, Akadémiai kiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés.
15716.

Réti László: A Magyar Tanácsköztársaság helyi szervei és pecsétjeik. Bp, 1973, Akadémiai kiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Szekfű Gyula: Három nemzedék és ami utána következik. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda. 514 p. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel. + 2 db fénymásolat: 1946 Szekfű Gyula Leninről tartott ünnepi előadásának szövege, 8 p. + A trianoni Magyarország, 23 p.
15717.

Szekfű Gyula: Három nemzedék és ami utána következik. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda. 514 p. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel. + 2 db fénymásolat: 1946 Szekfű Gyula Leninről tartott ünnepi előadásának szövege, 8 p. + A trianoni Magyarország, 23 p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
EUR
,
9,41
USD
Ajánlatok száma:
2
Hajós György: Zielinski Szilárd, a Magyar Mérnöki Kamara első elnökének élete és művei. Megjelent az első Mérnöki Kamara megalakulásának 80. évfordulóján. Bp., 2004., Logod Bt. Gazdag szövegközti fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15718.

Hajós György: Zielinski Szilárd, a Magyar Mérnöki Kamara első elnökének élete és művei. Megjelent az első Mérnöki Kamara megalakulásának 80. évfordulóján. Bp., 2004., Logod Bt. Gazdag szövegközti fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Dán Ofry: Egy évszázad tanúja.A Dr. Hermann Dezső- dosszié. Bp, 2000, Aranymetszés Kiadó. Kartonált papírkötésben, kissé koszos borítóval, de egyébként jó állapotban. A szerző által dedikált példány.
15719.

Dán Ofry: Egy évszázad tanúja.A Dr. Hermann Dezső- dosszié. Bp, 2000, Aranymetszés Kiadó. Kartonált papírkötésben, kissé koszos borítóval, de egyébként jó állapotban. A szerző által dedikált példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Stephen Sisa: The spirit of Hungary. A panorama of Hungarian history and culture. Ontario,1983,A Wintario Project. Angol nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Színes kép mellékletekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15720.

Stephen Sisa: The spirit of Hungary. A panorama of Hungarian history and culture. Ontario,1983,A Wintario Project. Angol nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Színes kép mellékletekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Ron Suskind: A hűség ára. Paul ONeill iskolája George W: Bush fehér házában. Ford.: Avar János. Bp., 2004., Geopen. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15721.

Ron Suskind: A hűség ára. Paul O'Neill iskolája George W: Bush fehér házában. Ford.: Avar János. Bp., 2004., Geopen. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Győrffy-Villám András et al.: Lovas nemzet. A magyarság és a ló évezredeken átívelő barátságáról. Bp., 2004, Helikon. 199 p. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborító nélkül, kissé hullámos és helyenként kissé foltos lapokkal.
15722.

Győrffy-Villám András et al.: Lovas nemzet. A magyarság és a ló évezredeken átívelő barátságáról. Bp., 2004, Helikon. 199 p. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborító nélkül, kissé hullámos és helyenként kissé foltos lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Vegyes nagyrészt történelmi témájú könyvtétel, 17 db. Benne vegyes témákkal: Így élt Napóleon, Albert Manfred: Robespierre, Zay Ferenc: Az Lándorfejírvár elvesztésének oka e vót és így esött, Bernardo de Aldana Magyarországi hadjárata, Rákóczi Ferenc emlékiratok, Morus Tamás: Utópia, Pelle János: Casanova...stb. Közte egy duplummal. Különféle kiadásban. Változó állapotban.
15723.

Vegyes nagyrészt történelmi témájú könyvtétel, 17 db. Benne vegyes témákkal: Így élt Napóleon, Albert Manfred: Robespierre, Zay Ferenc: Az Lándorfejírvár elvesztésének oka e vót és így esött, Bernardo de Aldana Magyarországi hadjárata, Rákóczi Ferenc emlékiratok, Morus Tamás: Utópia, Pelle János: Casanova...stb. Közte egy duplummal. Különféle kiadásban. Változó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Stéphane Courtois - Nicolas Werth et al.: A kommunizmus fekete könyve. Bűntény, terror, megtorlás. Ford.: Benyhe János. Szerk.: Fázsy Anikó. Bp., 2000, Nagyvilág. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15724.

Stéphane Courtois - Nicolas Werth et al.: A kommunizmus fekete könyve. Bűntény, terror, megtorlás. Ford.: Benyhe János. Szerk.: Fázsy Anikó. Bp., 2000, Nagyvilág. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Kosáry Domokos: Bevezetés Magyarország történetének forrásaiba és irodalmába I./2. I. Általános rész - 2. Országos jellegű levéltárak és forrásközlések. Bp., 2003, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
15725.

Kosáry Domokos: Bevezetés Magyarország történetének forrásaiba és irodalmába I./2. I. Általános rész - 2. Országos jellegű levéltárak és forrásközlések. Bp., 2003, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Kosáry Domokos: Bevezetés Magyarország történetének forrásaiba és irodalmába I./2. I. Általános rész - 3. Megyei levéltárak és forrásközlések. Bp., 2008, Osiris - Magyar Országos Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés.
15726.

Kosáry Domokos: Bevezetés Magyarország történetének forrásaiba és irodalmába I./2. I. Általános rész - 3. Megyei levéltárak és forrásközlések. Bp., 2008, Osiris - Magyar Országos Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz