Könyvek: Történelem

Tételek száma: 154

Mark Elvin: Fejlődés és stagnálás a kínai történelemben. Bp., 1977. Kossuth. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval
15690.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
1989 SZDSZ A rendszerváltás programja. Bp., 1989,Szabad Demokraták Szövetsége,(Nyíregyháza, Nyírségi Nyomda.) Kiadói kissé kopott papírkötés.
15691.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Raffay Ernő: Trianon titkai, avagy hogyan bántak el országunkkal. Bp., 1990, Tornado Damenija. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
15692.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1988 Hősök Tere 88. június 27. Tüntetés a Hősök terén. Szerk.: Varga Csaba. Bp., é.n., Eötvös Kiadó, 32 p. Tűzött papírkötés. Tüntetés Erdélyért, a Hősök terén 1988-ban.
15693.

1988 Hősök Tere '88. június 27. Tüntetés a Hősök terén. Szerk.: Varga Csaba. Bp., é.n., Eötvös Kiadó, 32 p. Tűzött papírkötés. Tüntetés Erdélyért, a Hősök terén 1988-ban.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15694.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A Magyar Demokrata Fórum programja. 1989. október. Szerk.: Kulin Ferenc. Bp.,1989, Font Kft. (Zeneműnyomda), 163+1 p. Kiadói papírkötés, a borító kissé kopott, foltos.
15695.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes könyvtétel, 3 db:   Forray Zoltán Tamás: Árpád a papkirály és a mágusok titkai. hn., 1994, Szerzői. Kiadói papírkötés.;   Libisch Győző: Tanuljunk róni! Az egységes magyar rovásírás ábécéje és szabályai. Bp., 1998., Ómagyar Kultúra Baráti Társaság. Kiadói papírkötés.;   Kádár István: Urartu és az ókori közel-kelet magyar öröksége. Bp., 1998., Magyar Ház. Kiadói papírkötés.;
15696.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Der römische Limes in Ungarn. István Király Múzeum Közleményei A. sor. 22. sz. Székesfehérvár, 1976., István Király Múzeum. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. + XI. Nemzetközi Limes Kongresszus. XI. Internationaler Limeskongress. Székesfehérvár, 30.8-6. 9. 1976. Székesfehérvár, 1976., Fejér m. Nyomdaipari Vállalat. Német, angol, francia nyelven. Kiadói papírkötés.
15697.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Padányi Viktor: Három Magyarország. Pfaffenberg, 1997., Hídverők. Papírkötés.
15698.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10
Grősz József és társai bűnpere. Bp., 1951, Szikra, 336 p.+8 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói papírkötés, kissé szakadt, kissé foltos borítóval.  Grősz József kalocsai püspököt és több más egyházi vezetőt 1951-ben letartóztatták, majd összeesküvés vádjával bíróság elé állították és tizenöt év börtönre ítélték.
15699.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15700.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
Vágvölgyi Tibor: A Rákóczi-forradalom története. Bp.,[1948],Budapest Székesfővárosi Irodalmi Intézet. Kiadói papírkötés, javított gerinccel és borítóval.
15701.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft