Könyvek: Történelem

Tételek száma: 154

Diószegi, György-Gáti, József: A multitude of spectacles. Hungarys Role in the History of World Exhibitions. Bp., 1992.,B+H. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15727.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15728.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Kossuth Lajos iratai összevont népies kiadásban. Szerk.: Helfy Ignácz. Bp., 1885., Athenaeum, 1 (Címkép, Kossuth Lajos arcképe) t+724 p.+20 (fekete-fehér képtáblák) t. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen címfelirattal, laza címlappal.
15729.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Sachs, Hannelore: A nő a reneszánszban. Ford.: Katona Tamás. Bp.-Lipcse, 1970, Corvina-Edition Leipzig. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 5000 példányban.
15730.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Castiglione László: Pompeji, Herculaneum. A Vezúv kitörésének ezerkilencszázadik évfordulójára. Sugár Lajos felvételeivel. Bp., 1979, Gondolat-Magyar Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15731.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15732.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15733.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15734.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kossuth Emlékalbum. Kossuth Lajos halála, temetése és mauzoleumának felavatása. Szerk.: Dr. Kovács Dénes. A Budapest ajándéka előfizetőinek. Bp., 1910,Budapest, 231 p. Fekete-fehér képekkel, fotókkal, valamint három színes műmelléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, két hiányzó melléklettel.
15735.

Kossuth Emlékalbum. Kossuth Lajos halála, temetése és mauzoleumának felavatása. Szerk.: Dr. Kovács Dénes. A "Budapest" ajándéka előfizetőinek. Bp., 1910,"Budapest", 231 p. Fekete-fehér képekkel, fotókkal, valamint három színes műmelléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, két hiányzó melléklettel.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Dimitriosz Hadzisz, Kapitánffy István: A Bizánci Birodalom kistükre. Bp., 1974, Európa, 843 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
15736.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Weißer, Ludwig: Bilder Atlas zur Weltgeschichte Stuttgart , 1850 Ribschke 81p. + (5) + 66 t. Rézmetszetek. Aranyozott, kissé kopott egészvászon kötésben. 29x38 cm
15737.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
16500.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft