Porcelán Tételek száma: 317
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2561838
11121
413
Royal Worcester England antik angol teáskanna, kézzel festett porcelán, jelzett, minimális lepattanások, kopások, mázrepedések, jelzett, Anglia 1892, m:13cm, d:19cm 2574599
11122
413
Hummel: Kápolna elött ülő kosaras kislány, kézzel festett fajansz, jelzett, kopásnyomokkal, apró mázlepattanásokkal, mázrepedésekkel, m:14cm 2574600
11123
413
Hummel: Kéményseprő kisfiú, kézzel festett fajansz, jelzett, kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, m:10,5cm 2523950
11124
413
Antik Minton teáscsésze aljjal, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, mázrepedésekkel, csorbákkal, jelzett, XIX. század, csésze m: 6,5 cm, csésze alj d: 15 cm. 2523940
11125
413
Antik Altwien teáskanna, kézzel festett porcelán, jelzett, XIX. sz. első fele, fedele hiányzik, kopott, lepattanásokkal, m: 9,5, d: 18,5cm 2523946
11126
413
Antik Altwien csokoládés csészealj, kézzel festett porcelán, jelzett, d: 14 cm, XIX. század, kopásnyomokkal. 2556418
11127
413
26000
Herendi Déryné, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m:21 cm 2556417
11128
413
24000
Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 30 cm. 2583245
11129
413
14000
Herendi Lenin porcelán büszt, fehér mázas és biszkvit, kopásnyomokkal, jelzett, m: 17 cm 2585215
11130
413
Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm 2575849
11131
413
Herendi porcelán Olimpiai emlék, London 2012, porcelán, hibátla, original dobozban, jelzett, d: 9cm 2579761
11132
413
Herendi 1943, csizmás fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft