Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 214

The Studio. An Illustrated Magazine of Fine & Applied Art. Vol. 57. No. 235. Oct. 15, 1912. Szerk.: Charles Holme. London, 1912, The Studio. Számos fekete-fehér és színes képpel, reprodukcióval illusztrálva. Angol nyelven. Sérült félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.
16626.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
16627.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
16628.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
16629.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
16630.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Schéner Mihály: De profundis ad aspera. Szerk.: Ladányi Zsuzsa. Szeged, 2008, a szerző kiadása, 261 p. Gazdag képanyaggal, Schéner Mihály műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.
16631.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16632.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Gyöngy Kálmán: Magyar karikaturisták adat- és szignótára. Karikaturisták, animációs báb- és rajzfilmesek, illusztrátorok, portrérajzolók. Bp., 2008, Ábra KKT., 473+1 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.
16633.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16634.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Kortárs Magyar Művészeti Lexikon I-III. kötete. Szerk.: Fitz Péter. Bp., 1999, Enciklopédia. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban,
16635.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Koczogh Ákos: Fémművesség. Mai magyar Iparművészet. Bp., 1977, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott papír védőborítóval, máskülönben jó állapotban.
16636.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
16637.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft