Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 214

Jannisz Ritszosz: Kis szvit piros dúrban. Fordította és az utószót írta: Képes Géza. Henri Matisse metszetnyomású rajzaival. Megjelent 800 példányban selyemkötésben, metszetmélynyomású illusztrációkkal, 1-750-ig kézzel számozva. Ez a könyv a 108. sz. példány. Bp.,1984, Helikon. Kiadói selyemkötésben, kissé kopott borítóval.
16638.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Malonyay Dezső: Szinyei Merse Pál. Művészeti Könyvtár. Bp., 1910, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Könyvkereskedése. Korabeli egészvászon kötésben
16639.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Dr. berei Soó Rezső: A mai debreceni grafika. Debrecen, 1935., Városi Nyomda, 24 p. +6 (3 levélen) t. Különlenyomat a Debreceni Szemle 1935. évfolyamából. 12 egészoldalas és 3 szövegközti grafikával illusztrált. Köztük Vadász Endre, G. Szabó Kálmán és Menyhárt József eredeti fametszetei. Kiadói papírkötés, hiányzó táblákkal: G. Szabó Kálmán és Menyhárt József fametszetű ex librisei hiányoznak. Számozott (0096./200) példány, géppel számozott példány.
16640.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Voit Pál: Régi magyar otthonok. Bp., 1943, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
16641.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Komjáthy Kálmán: Haranghy Jenő festőművész tanár munkásságának ismertetése. Dedikált! Bp., 1984. Kiadói papírkötésben
16642.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Pallai Sándor: Ötvösség, nemesfémipar, divatékszer készítés. Ipari szakkönyvtár. Bp., 1976, Műszaki Könyvkiadó, 400 p. Harmadik kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, részben szétvált fűzéssel, a lapok egy része kijár.
16643.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16644.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Müller Árpád festőművész. Bp., 1998. DEDIKÁLT! 0103/4000. számozott példány. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16645.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Cs. Plank Ibolya-Kolta Magdolna-Vannai Nándor: Divald Károly fényképész és vegyész üvegműcsarnoknából Eperjesen. A Divaldok és a Magas Tátra első képei. A magyar fotográfia történetéből. 2. Bp.,1993., Magyar Fotográfiai Múzeum-VIPress Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 számozott példányban, 601. sorszámozott példány
16646.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Egy fényképező szerzetes Palatin Gergely. Szerk.: Kolta Magdolna. A magyar fotográfia történetéből. 4. Bp.,1993., Magyar Fotográfiai Múzeum-Pelikán Kiadó,167 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a gerincen kis kopásnyomokkal.
16647.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Lechner Jenő: Építési enciklopédia. IV. rész. Épületek felszerelése. Bp., 1903, Stampfel-féle Könyvkiadóhivatal. Papírkötésben.
16648.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Palladio, Andrea: Négy könyv az építészetről. Bp., 1988. Képzőművészeti kiadó, Kiadói. kissé kopott papírkötésben
16649.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft