Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 263

Bognár György (1944-) 1991. Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975 aranyozott fém emlékérem (65mm) T:PP
30756.

Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975" aranyozott fém emlékérem (65mm) T:PP

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Bognár György (1944-) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben (2xklf) ezüstözött Br és Br emlékérem pár (42,5mm) T:1
30757.

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" (2xklf) ezüstözött Br és Br emlékérem pár (42,5mm) T:1

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Bognár György (1944-) Országház Budapest nevezetességei sorozat, Ag emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal (31,14g/0.999/42,5mm) T:PP
30758.

Bognár György (1944-) "Országház" Budapest nevezetességei sorozat, Ag emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal (31,14g/0.999/42,5mm) T:PP

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Bognár György (1944-) 1992. Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor Br emlékérem (42,5mm) T:1 kis patina, kis ph
30759.

Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor" Br emlékérem (42,5mm) T:1 kis patina, kis ph

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bognár György (1944-) DN Büntetés-végrehajtási szolgálatért kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem, hátoldalán sorszámozott (65mm/0.925/156,54g) T:1 (eredetileg PP) fo.
30760.

Bognár György (1944-) DN "Büntetés-végrehajtási szolgálatért" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem, hátoldalán sorszámozott (65mm/0.925/156,54g) T:1 (eredetileg PP) fo.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1955. BUDAPEST FELSZABADULÁSÁNAK 10 ÉVES ÉVFORDULÓJÁRA / BUDAPEST FŐVÁROS TANÁCSA 1955. FEBR. kétoldalas bronz emlékérem, eredeti sérült dísztokban (60mm) T:1-,2
30761.

Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1955. "BUDAPEST FELSZABADULÁSÁNAK 10 ÉVES ÉVFORDULÓJÁRA / BUDAPEST FŐVÁROS TANÁCSA 1955. FEBR." kétoldalas bronz emlékérem, eredeti sérült dísztokban (60mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Bors István (1938-2003) 1985. Weiner Leó 1885-1960 / Zenetanárok VIII. kamarazenei találkozója Kaposvár 1985 kétoldalas Br emlékérem eredeti dísztokban (99mm) T:1-,2
30762.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Borsos Miklós (1906-1990) 1949. Sztálin 1949 Zn emlékérem, (85mm) T:2
30763.

Borsos Miklós (1906-1990) 1949. "Sztálin 1949" Zn emlékérem, (85mm) T:2

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Bozó Gyula (1913-2004) 1988. Szent Jobb országjárása / Szent István halálának 950. évfordulója bronz emlékérem (71mm) T:1- ph.
30764.

Bozó Gyula (1913-2004) 1988. "Szent Jobb országjárása / Szent István halálának 950. évfordulója" bronz emlékérem (71mm) T:1- ph.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Bozó Gyula (1913-) / Szabó Géza (1939-) 1989. A IV. Magyar Köztársaság kikiáltásának emlékére / Magyarország független demokratikus jogállam bronz emlékérem (42,5mm) T:1
30765.

Bozó Gyula (1913-) / Szabó Géza (1939-) 1989. "A IV. Magyar Köztársaság kikiáltásának emlékére / Magyarország független demokratikus jogállam" bronz emlékérem (42,5mm) T:1

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. 60 éves a magyar óceánrepülés Endresz György - Magyar Sándor / Harbour Grace - Bicske emlékérem bronz lemezérem változata díszlapon (2x)
30766.

Bozó Gyula (1913-2004) 1991. "60 éves a magyar óceánrepülés Endresz György - Magyar Sándor / Harbour Grace - Bicske" emlékérem bronz lemezérem változata díszlapon (2x)

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Búza Barna (1920-2010) 1961. XIX. Kerületi Ady Endre Úti Iskola 1911-1961 Br emlékérem (51mm) T:1-
30767.

Búza Barna (1920-2010) 1961. "XIX. Kerületi Ady Endre Úti Iskola 1911-1961" Br emlékérem (51mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft