https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 263

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1954. Operaház 70. évfordulója kétoldalas, öntött bronz plakett, peremén 23-as sorszámmal (82mm) T:1-,2
30781.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1954. "Operaház 70. évfordulója" kétoldalas, öntött bronz plakett, peremén "23"-as sorszámmal (82mm) T:1-,2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1964. Madách - 1823-64 / Ember küzdve küzdj és bízva bízzál kétoldalas, öntött bronz plakett, peremén 24-es sorszámmal (82mm) T:1-,2
30782.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1964. "Madách - 1823-64 / Ember küzdve küzdj és bízva bízzál" kétoldalas, öntött bronz plakett, peremén "24"-es sorszámmal (82mm) T:1-,2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1975. Debrecen / 3. Virágos Ex Libris kiállítás 1975 aug. kétoldalas, peremén sorszámozott 5 emlékérem (67x52mm) T:2
30783.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1975. "Debrecen / 3. Virágos Ex Libris kiállítás 1975 aug." kétoldalas, peremén sorszámozott "5" emlékérem (67x52mm) T:2

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Csúcs Ferenc (1905-1999) DN. Budapesti Történeti Múzeum - Budavári Palota / CASTRVM BVDENSE kétoldals, bronz emlékérem, peremen 43 sorszámmal (100mm) T:1-
30784.

Csúcs Ferenc (1905-1999) DN. "Budapesti Történeti Múzeum - Budavári Palota / CASTRVM BVDENSE" kétoldals, bronz emlékérem, peremen "43" sorszámmal (100mm) T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
EUR
,
88,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Debreczeny Tivadar (1890-1976) 1935. Kémeri Mikó család bronz emlékérem peremen LUDVIG gyártói jelzéssel. KÉMERI MIKÓ CSALÁD NEMESITÉSÉNEK 250 ÉVFORDULÓJÁRA 1685 - NOV 18 - 1935 / GYULA ÉS NEJE HADHÁZY ILONA HÁZASSÁGUK 25 ÉVES ÉVFORDULÓJÁRA 1911 - FEBR 11 - 1936. Csak 25db készült! (109,07g/59mm) T:2 patina / Hungary 1935. Kémeri Mikó Family Br commemorative medallion with LUDVIG makers mark on the edge. Only 25pcs! Sign.: Tibor Debreczeny (109,07g/59mm) C:XF patina TP 664.
30785.

Debreczeny Tivadar (1890-1976) 1935. "Kémeri Mikó család" bronz emlékérem peremen "LUDVIG" gyártói jelzéssel. "KÉMERI MIKÓ CSALÁD NEMESITÉSÉNEK 250 ÉVFORDULÓJÁRA 1685 - NOV 18 - 1935 / GYULA ÉS NEJE HADHÁZY ILONA HÁZASSÁGUK 25 ÉVES ÉVFORDULÓJÁRA 1911 - FEBR 11 - 1936". Csak 25db készült! (109,07g/59mm) T:2 patina / Hungary 1935. "Kémeri Mikó Family" Br commemorative medallion with "LUDVIG" makers mark on the edge. Only 25pcs! Sign.: Tibor Debreczeny (109,07g/59mm) C:XF patina TP 664.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
EUR
,
41,18
USD
Ajánlatok száma:
0
Domonkos Béla (1934-) ~1980. József Attila 1905-1937 egyoldalas, öntött bronz plakett, keretben (102mm) T:1-
30786.

Domonkos Béla (1934-) ~1980. "József Attila 1905-1937" egyoldalas, öntött bronz plakett, keretben (102mm) T:1-

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
1
E. Lakatos Aranka (1952- ) 1995. Lipták András akadémikus 60 éves / Zemplén díj - Szent Györgyi díj - Széchenyi díj kétoldalas Br emlékérem (89mm) T:1- kis patina
30787.

E. Lakatos Aranka (1952- ) 1995. "Lipták András akadémikus 60 éves / Zemplén díj - Szent Györgyi díj - Széchenyi díj" kétoldalas Br emlékérem (89mm) T:1- kis patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Fekete Géza (Dezső) (1939-2021) 1973. 25 éves az Újító Mozgalom 1948-1973. Br emlékérem (60mm) T:2 kis patina, kis ph
30788.

Fekete Géza (Dezső) (1939-2021) 1973. "25 éves az Újító Mozgalom 1948-1973." Br emlékérem (60mm) T:2 kis patina, kis ph

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Fritz Mihály (1947- ) 1988. Zsigmond / MÉE Fejér megyei szervezete - Alba Regia Napok Székesfehérvár 1987 Ag és Br emlékérem pár, eredeti MÉE tanúsítvánnyal (35,63g/0.835/42,5mm) T:1,1- Adamo SF8
30789.

Fritz Mihály (1947- ) 1988. "Zsigmond / MÉE Fejér megyei szervezete - Alba Regia Napok Székesfehérvár 1987" Ag és Br emlékérem pár, eredeti MÉE tanúsítvánnyal (35,63g/0.835/42,5mm) T:1,1- Adamo SF8

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
EUR
,
32,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Fritz Mihály (1947-) 1988. MÉE Székesfehérvár - Török kivonulásának 300. évfordulója Ag emlékérem peremen SZG jelzéssel (35,69g/0.835/42,5mm) T:1- (PP) Adamo SF10
30790.

Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE Székesfehérvár - Török kivonulásának 300. évfordulója" Ag emlékérem peremen "SZG" jelzéssel (35,69g/0.835/42,5mm) T:1- (PP) Adamo SF10

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
EUR
,
22,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Fritz Mihály (1947-) 1989. MÉE Székesfehérvár / Albert király Ag és Br emlékérem pár, eredeti MÉE tanúsítvánnyal (35,57g/0.835/42,5mm) T:1,1- Adamo SF12
30791.

Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Székesfehérvár / Albert király" Ag és Br emlékérem pár, eredeti MÉE tanúsítvánnyal (35,57g/0.835/42,5mm) T:1,1- Adamo SF12

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
EUR
,
32,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Fritz Mihály (1947-) 1989. MÉE Székesfehérvár - III. István király - A fehérvári jog adományozója Ag és Br emlékérem pár, eredeti MÉE tanúsítvánnyal (35,21g/0.835/42,5mm) T:1,1- Adamo SF11
30792.

Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Székesfehérvár - III. István király - A fehérvári jog adományozója" Ag és Br emlékérem pár, eredeti MÉE tanúsítvánnyal (35,21g/0.835/42,5mm) T:1,1- Adamo SF11

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
EUR
,
32,35
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám:
Itt követheti, hogy hol tartunk a teremben. A tétel oldalán tud ajánlatot tenni.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz