Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 263
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2569830
30781
412
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1954. "Operaház 70. évfordulója" kétoldalas, öntött bronz plakett, peremén "23"-as sorszámmal (82mm) T:1-,2 2569823
30782
412
Numizmatika
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1964. "Madách - 1823-64 / Ember küzdve küzdj és bízva bízzál" kétoldalas, öntött bronz plakett, peremén "24"-es sorszámmal (82mm) T:1-,2 2545968
30783
412
Numizmatika
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1975. "Debrecen / 3. Virágos Ex Libris kiállítás 1975 aug." kétoldalas, peremén sorszámozott "5" emlékérem (67x52mm) T:2 2549377
30784
412
30000
Numizmatika
Csúcs Ferenc (1905-1999) DN. "Budapesti Történeti Múzeum - Budavári Palota / CASTRVM BVDENSE" kétoldals, bronz emlékérem, peremen "43" sorszámmal (100mm) T:1- 2362137
30785
412
14000
Numizmatika
Debreczeny Tivadar (1890-1976) 1935. "Kémeri Mikó család" bronz emlékérem peremen "LUDVIG" gyártói jelzéssel. "KÉMERI MIKÓ CSALÁD NEMESITÉSÉNEK 250 ÉVFORDULÓJÁRA 1685 - NOV 18 - 1935 / GYULA ÉS NEJE HADHÁZY ILONA HÁZASSÁGUK 25 ÉVES ÉVFORDULÓJÁRA 1911 - FEBR 11 - 1936". Csak 25db készült! (109,07g/59mm) T:2 patina / Hungary 1935. "Kémeri Mikó Family" Br commemorative medallion with "LUDVIG" makers mark on the edge. Only 25pcs! Sign.: Tibor Debreczeny (109,07g/59mm) C:XF patina
TP 664. 2548149
30786
412
Numizmatika
Domonkos Béla (1934-) ~1980. "József Attila 1905-1937" egyoldalas, öntött bronz plakett, keretben (102mm) T:1- 2491523
30787
412
Numizmatika
E. Lakatos Aranka (1952- ) 1995. "Lipták András akadémikus 60 éves / Zemplén díj - Szent Györgyi díj - Széchenyi díj" kétoldalas Br emlékérem (89mm) T:1- kis patina 2568526
30788
412
Numizmatika
Fekete Géza (Dezső) (1939-2021) 1973. "25 éves az Újító Mozgalom 1948-1973." Br emlékérem (60mm) T:2 kis patina, kis ph 2478253
30789
412
11000
Numizmatika
Fritz Mihály (1947- ) 1988. "Zsigmond / MÉE Fejér megyei szervezete - Alba Regia Napok Székesfehérvár 1987" Ag és Br emlékérem pár, eredeti MÉE tanúsítvánnyal (35,63g/0.835/42,5mm) T:1,1- Adamo SF8 2318796
30790
412
7500
Numizmatika
Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE Székesfehérvár - Török kivonulásának 300. évfordulója" Ag emlékérem peremen "SZG" jelzéssel (35,69g/0.835/42,5mm) T:1- (PP) Adamo SF10 2478257
30791
412
11000
Numizmatika
Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Székesfehérvár / Albert király" Ag és Br emlékérem pár, eredeti MÉE tanúsítvánnyal (35,57g/0.835/42,5mm) T:1,1- Adamo SF12 2478240
30792
412
11000
Numizmatika
Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Székesfehérvár - III. István király - A fehérvári jog adományozója" Ag és Br emlékérem pár, eredeti MÉE tanúsítvánnyal (35,21g/0.835/42,5mm) T:1,1- Adamo SF11 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: