Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1968. "Magyar Numizmatikai Társulat - 75 éves jubileumi és tagsági érem" Ag emlékérem "Mák Béla 1968" gravírozással (29,86g/0.800/42,5mm) T:1- patina Adamo MNT12
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1973. "Eötvös Loránd-díj" bronz díjérem, eredeti tokban (66-67mm) T:1,1-
Hungary 1973. "Loránd Eötvös Award" bronze award medallion in original case. Szign.: Róbert Csíkszentmihályi (66-67mm) C:UNC,AU
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1989. "1956 Vértanúk Emlékére - A Magyar Demokrata Fórum 1989" kétoldalas alpakka emlékérem, eredeti műbőr tokban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1 patina, az érmet tartó műanyag középen eltört
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium" Ag emlékérem sorozat bársony dísztokban a Babits Kiadótól a következő felosztásban: "Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje" (93,27g/0.925) + "Szent Korona / Rakamazi Korong" (93,75g/0.925) + "Attila kardja / Tarsoly" (93,53g/0.925) + "Szent István pénze / Lovasíjász" (15,69g/0.925) + "Szent István szobor / Turul" (15,48g/0.925) T:PP felületi karc, oxidáció
Hungary 1996. Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different Ag (0.925) medallions in orginal case. Sign.: Zsuzsanna Csóka (93,27g+93,75g+93,53g+15,69g+15,48g) C:PP slightly scratched, oxidation