Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 263
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2566248
30830
412
7500
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1990. "Magyar Külkereskedelmi Bank / Raoul Wallenberg Egyesület" Ag emlékérem (36.11g/0.925/42.5mm) T:1- (PP) patina, ujjlenyomat 2460138
30831
412
7500
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1990. "Magyar Külkereskedelmi Bank 1950-1990 / Hungarian Trade Foreign Bank" jelzett Ag emlékérem bontott ÁPV tokban (36,16g/0.925/42,5mm) T:2 ujjlenyomatos (PP) 2566079
30832
412
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1990. "Magyar Külkereskedelmi Bank 1950-1990 / Hungarian Trade Foreign Bank" jelzett Ag emlékérem (35,96g/0.925/42,5mm) T:3 ph., ü., karc 2567553
30833
412
7500
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "MKB (Magyar Külkereskedelmi Bank) Rt." Ag emlékérem kapszulában (31,19g/0.999/42,5mm) T:PP 2571859
30834
412
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás emlékére 896-1896 / Vérszerződés" jelzett Ag, aranyozott Cu és bronzozott Cu emlékérmek (3xklf) (42,5mm) T:1,1 (eredetileg PP) patina 2571800
30835
412
Numizmatika
Ligeti Erika (1934-2004) 1986. "Szentendre - Weinachten" Br karácsonyi emlékérem (29mm) T:1- 2568534
30836
412
Numizmatika
Loósz József (1908-1985.) 1947. "SAS - Hadifoglyokért, kórházakért, tüdőbetegekért / Siess-Adj-Segíts" Br emlékérem (40mm) T:1- kis patina 2520606
30837
412
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1941. "Budapest IV. Kerületi Bulcsu Polgári Lövész Egyesület / Bajnokság" peremen jelzett Ag emlékérem (26,97g/0.987/40mm) T:2 patina, hátlapon felületi karc 2561061
30838
412
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) DN "Földmérő és Talajvizsgáló Vállalat / 25 év szolgálatért" öntött bronz emlékplakett, eredeti tokban (~100mm) T:1- 2569129
30839
412
3800
Numizmatika
Nagy István János (1938-) 1982. "Budapest" öntött Br emlékérem (102mm) T:1- 2564967
30840
412
Numizmatika
Nagy Lajos (1949-) 1986. "Evangélikus Templom - Nyíregyháza / Deo Optimo Maximo Favente Auxiliante" bronz emlékérem (42,5mm) T:1- 2571230
30841
412
Numizmatika
Nagy Lajos (1949-) 2002. "Tuzson János 1870-1943 / Nyíregyházi Főiskola Botanikus Kert 1972" ezüstözött fém emlékérem (42mm) T:1- patina, hátoldalán filctollal firka Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft