Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 49

Ifj. Wágner Dániel: Növényország gyógyszerisméje orvosok, gyógyszerészek, iparosok és kereskedők számára írta és kiadja. Pest, 1865, M. Kir. Egyetemi Nyomda, 6+433+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, a címlapon kis szakadással. Tatár János és Medzibrodszky Ignácz gyógyszerészek ex libris bélyegzéseivel.
17155.

Ifj. Wágner Dániel: Növényország gyógyszerisméje orvosok, gyógyszerészek, iparosok és kereskedők számára írta és kiadja. Pest, 1865, M. Kir. Egyetemi Nyomda, 6+433+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, a címlapon kis szakadással. 'Tatár János' és 'Medzibrodszky Ignácz' gyógyszerészek ex libris bélyegzéseivel.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
17156.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
17157.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
17158.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
17159.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
L. Ombrédanne.: Les hermaphrodites et la chirurgie. Paris 1939. MAsson et Cie. Kiadói papírkötésben kis sérüléssel a gerincen. A hermafroditák orvosi kezeléséről szóló köny v sok ábrával, fényképpel.
17160.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
A Természet Világa. I-IV. köt.: A csillagos ég; A légkör; A föld és a tenger; A Föld és az élet története. Bp., 1938-1939, Kir. Magy. Természettudományi Társulat. Számos szövegközi és egészoldalas illusztrációval. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kissé sérült, kopott gerinccel.
17161.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17162.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dr. J. S. Wharton: A hipnotizmus tanfolyama. Rochester, 1910., New York State Publishing C., 16 p. Kiadói papírkötés.
17163.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Reismann Adolf dr.: Magyar bábakönyv. A bábai hivatás gyakorlásáról. Budapest, 1929, Magyar Királyi Állami Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben apró sérüléssel
17164.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17165.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Statuten der Nobelstiftung und Sondersatzungen betreffend den Preis für Physiologie und Medizin. Stockholm, 1943, Karolinisches Medico-Chirurgisches Institut, 14 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.
17166.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft